חכמת הרבים

במבי

משתמש ותיק
יש מושג של "חכמת הרבים" שהרי אנו יודעים כמה גדולה המעלה של יועץ יחידי וק"ו של רבים, ואני מתכוון לעזרה בדברים פשוטים ביותר בבית, וכל מי שיש לו שאלה או בעיה, אי מי מהשתתפים כאן יוכלו לענות, וכן להעלות סתם עצות טובות, ואתחיל באחת.

אם יש סתימה בצינורות בבית, חוץ מצינור שרשורי קפיצי רגיל שפותח סתימות מומלץ להשתמש בצינור אינסטלציה דק רגיל, ואותו לדחוף לתוך הצינור, ועם המומנטום של הדחיפה רוב הסיכויים שהסתימה תפתח.

בן ברוך

משתמש חדש
מי שרוצה לתלות משו בחדר האמבט
או על קרמיקה ואינו רוצה לחורר את האריח
אפשר לתלות ע"י סיליקון איכותי(מהיקרים)
כמובן שזה לא באותה איכות כמו לתלות על בורג אבל דברים קלים בהחלט הדבר מומלץ

במבי

משתמש ותיק
פותח הנושא
כדאי שיהיה בארנק של כל אחד:

א. כמה פלסטרים, שהרי נפוץ שהילדים נופלים ופתאום באמצע הדרך צריכים אחד כזה לרפואה, ולמחמירים אני ממליץ לקנות בבית מרקחת (של הקופה) פלסטרים שנמכרים ביחידות בודדות שכל פלסטר הוא בערך בגודל של 10 * 7 סנטימטר ועלותו קצת פחות מחצי ש"ח ליחידה למקרים יותר מאתגרים של פציעות וביום חמישי האחרון עובר אורח קיבל מכה והיה נזקק לפלסטר כעין הנ"ל והרגשתי כאיש הצלה מדופלם והגשתי לו את הפלסטר והלה היה בהלם מאיפה שלפתי אותו.

ב. כדאי גם שיהיה לפחות 2 כדורי אקמול (כדאי לשים סלוטייפ על האריזה הגזורה שהכדורים לא יברחו) וגם הם נזקקים מפעם לפעם, ואכן לפני מספר שנים הצלתי בעזרתם כאב ראש איום של נוסע שישב לידי באוטובוס בינעירוני שהתלונן בפני על מיחושו.

(אגב מי אמר שחייבים גמ"ח דווקא בבית? מה עם גמ"ח כיס?)

תריג מצוות

משתמש ותיק
מכירים את הקופסאות פלסטיק לאחסון אוכל שלא יורד מהם השמנוניות המעצבנת?
פתרון פשוט מאד, שימו מים עם סבון כלים ומגבת נייר אחת, סיגרו את הקופסה, נערו ושטפו את הקופסה.
התוצאה: קופסה חדשה.
גם אני לא האמנתי עד שניסיתי, שווה לנסות!

חלק עליון תַחתִית