מומלץ! סרטון חיזוק לקביעות עיתים לתורה - סיפורו של ר' שרגי גשטטנר ז"ל

בלויא

משתמש ותיק
מישהו יודע אם אפשר להוריד את זה ?
לא כקישור אלא כקובץ.

עכ"פ יישר כח גדול למי שהעלה את זה,
חיזק אותי מאוד,
ודאי יהיה לעילוי נשמתו.

יורשה לי להוסיף, שיש בחינה ש'קביעות' הכוונה שגם אם נפלת ושכחת לא משנה כמה פעמים, איך שאתה נזכר אתה תופס עצמך ומתחיל מחדש.
אנא, רק מי שהמשפט הזה מחזק אותו - ייקח אותו. מי שלא - ימחק אותו [אבל ישאיר אותו בירכתי המח].

בלויא

משתמש ותיק
התקנתי אותה.
איך אני יודע איפה היא נכנסה ?
במילים פשוטות - מה אני עושה עכשיו ?

נדיב לב

משתמש ותיק
בלויא אמר:
התקנתי אותה.
איך אני יודע איפה היא נכנסה ?
במילים פשוטות - מה אני עושה עכשיו ?

א. זה קובץ התקנה, ולא התוכנה עצמה.
ב. תשלוף אותה מתיקיית ההורדות. ואם לא מצאת שם, חפש בדפדפן בלשונית 'הורדות' לאיזה תיקיה הקובץ ירד.
ג. לחץ עליו, ופעל לפי ההוראות. די פשוט.
ד. לאחר שסיימת את ההתקנה. התוכנה תפתח באופן אוטמטי חלון. אם לא, לחץ על האייקון שיופיע לך בשולחן עבודה.
ה. בחלון התוכנה יש סימון של 'פלוס'. לחיצה אליו תפתח לך חלונית קטנה שאליה מעתיקים את קישר הסרטון.
ו. את קישור הסרטון מעתיקים באמצעות לחיצה על כפתור הימיני בעכבר, ובחירה בשורת "העתק כתובת ה-url של הסרטון". ולהדביק בחלונית התוכנה.
ז. לאחר אישור 'אוקי' התוכנה תוריד את הסרטון למחשב.
ח. צפיה נעימה ומחזקת.

אם לא הובן אחד מהשלבים האר עיני והרחיב לו.

בלויא

משתמש ותיק
יישר כח !
אם אני הצלחתי להבין ...
למעשה במייל זה נשלח כקישור לגוגל דרייב אז כמדומה מי שיש לו רק מייל לא יוכל לפתוח
עכ"פ תודה

נדיב לב

משתמש ותיק
בלויא אמר:
יישר כח !
אם אני הצלחתי להבין ...
למעשה במייל זה נשלח כקישור לגוגל דרייב אז כמדומה מי שיש לו רק מייל לא יוכל לפתוח
עכ"פ תודה

למעשה כל מי שיש לו מייל אפילו בלי דפדפן יכול להוריד מהגוגל דרייב. שווה לבדוק.
הייתי מעלה לך את קובץ ההתקנה אבל הוא שוקל כפול מהכמות שאפשר לעלות לפורום. וכמובן שקובץ כזה לא שייך לפצל.
בלנ"ד אשתדל לעלות למר את הסרטון הכבד, בכמה חלקים.

יהודי

משתמש ותיק
המעניין איך אדם בעל קריירה מצליחה מאוד שנמצא בסביבה שבה יכול להישאר זמר ולשמח את הרבים מגיע לכאלה שאיפות.

יהודי

משתמש ותיק
בראיון עם מקורבים סיפרו שלמד כל יום קרוב ל6 שעות, ובשנה האחרונה היה ממשיך ללמוד רצוף אחרי התפילה עד 12 בצהריים, ללא פלאפונים וכו'.
כמובן שבסרטון לא סיפרו את זה, כי זה באמת כבר קשה מדי למי שלא לומד בכלל.

חלק עליון תַחתִית