אשכול הודאות בפורום

נדיב לב

משתמש ותיק
פותח הנושא
כנהוג בערב יום הכיפורים שכ"א מברך מאחל, מבקש ומתנצל בפני חבריו וידידיו וכ"א יודע מרת נפשו, וכמו בעולם המעשה גם בעולם הווירטואלי התורני, נוהגים חו"ר הפורום לקיים מנהג ישראל באשכולות ייעודיים שנפתחו לצורך כך, אבל באשכול דנן המיועד לשבח והודאה לחו"ר הפורום, ברצוני להוקיר טובה ולהודות לכל אחד ואחד מהחברים, איש איש כמע"כ, על הדיבוק חברים, על השיח הפורה, על הסברות המפתיעות, על המקורות החדשניים, על הדיונים הרציניים, על מילה טובה, כמו על מחמאה ועידוד, על תוכחת אהבה, כמו על מצוות מחאה בשעת הצורך, ועמך כולם צדיקים מפוארים ורצויים למקום ת"מ.

בברכת גמח"ט שנת תשפ"ב - תהיה שנת פתרון בעיות [א"נ תהיה שנת פרנסה בשפע..]
@נדיב לב

אבי חי

משתמש ותיק
ברכות לראש משביר - יעטה מורה
מטיב ומסייע לחברים בכל דרך וצורה
ה"ה @לבי במערב - ארי שבחבורה
יזכה לכל טוב מאת הגדול הגבור והנורא
ולעלות לרגל עם כל ישראל אחיו במהרה

וחותמין בכבוד אכסניא נעימה ובחורה
אשכולו של איש האשכולות וההסברה
ה"ה @נדיב לב - כשמו כן לו תפארה
גם אותו יברך יוצרנו בכל טוב וינצורה
עם המנהלים ושאר הת"ח שבפורום לתורה

שמעיה

משתמש ותיק
אעטה ברכות לראש ידידי, ה"ה הרב הגאון המפורסם בטוב לבו מחד, וחריפות מוחו מאידך, אשר שמו פלאי במענהו @למה זה תשאל לשמי, על טרחתו למעני לפתוח בפניי את אוצרו המנוצר, בעניין אחד אשר הייתי זקוק לו. ולא חמל על זמנו הקצוב, וירק מלא חופניו טוב וחסד, שלא על מנת לקבל פרס ושכר כל עיקר.
תהי משכורתו שלמה מן השמים, ויפוצו מעיינותיו המחכימים חוצה, וכל משאלות לבו יוענקו לו, אמן.

שמעיה אמר:
אעטה ברכות לראש ידידי, ה"ה הרב הגאון המפורסם בטוב לבו מחד, וחריפות מוחו מאידך, אשר שמו פלאי במענהו @למה זה תשאל לשמי, על טרחתו למעני לפתוח בפניי את אוצרו המנוצר, בעניין אחד אשר הייתי זקוק לו. ולא חמל על זמנו הקצוב, וירק מלא חופניו טוב וחסד, שלא על מנת לקבל פרס ושכר כל עיקר.
תהי משכורתו שלמה מן השמים, ויפוצו מעיינותיו המחכימים חוצה, וכל משאלות לבו יוענקו לו, אמן.

והמברך יתברך בכפל כפליים, ברכות מלא חפניים, נחת ואושר שבעתיים, מנה וגם מאתיים.

נדיב לב

משתמש ותיק
פותח הנושא
ברצוני להודות מקרב לב, למכובדי היקר @יושב אוהלים על שנענה לבקשתי בהו"פ להקדיש מזמנו לברר אודות שטר היתר עיסקא מורכב שינוסח כדת וכדין, ואף טרח להפנות אותי לבר סמכא נוסף שתרם מידיעתו. אין מילים בפי להודות לו על כך. חזק ואמץ, ירבו כמותך.

נדיב לב

משתמש ותיק
פותח הנושא
ברצוני להודות מקרב לב, למכובדי היקר @יושב אוהלים על שנענה לבקשתי בהו"פ להקדיש מזמנו לברר אודות שטר היתר עיסקא מורכב שינוסח כדת וכדין, ואף טרח להפנות אותי לבר סמכא נוסף שתרם מידיעתו. אין מילים בפי להודות לו על כך. חזק ואמץ, ירבו כמותך.

פרי הארץ

משתמש ותיק
תודות להרב @שמעון רבינוביץ על הסיכום הנפלא
המעמיד את כל הנושא דבר דבור על אופנו להגדיל תורה ולהאדירה.
מי ייתן לנו עוד כמוך שבכל אשכול ועניין יסכמוהו לאחר שבאו הצדדים המרכזיים
ומשם והלאה מתחילה החזרה עליהם שוב ושוב.
ייש"כ.

חלק עליון תַחתִית