היכן קונים עגלה

חייל של הרבי

משתמש ותיק
היכן כדאי לקנות עגלה של תינוקות? 
אני מחפש משהו במחיר נורמאלי* שגם ירצה את האישה שמעוניינת להרגיש שמחה וגאה על העגלה, אחרי לידה ראשונה בעז"ה.

*בעניין המחיר, אולי תספרו לי מהו מחיר נורמאלי (כי שמעתי שזה נע בין 2,000 ל6,000 ואיני יודע עד כמה הכרחי להוציא כדי לקבל עגלה טובה יחסית.)

תודה רבה. 

בגדול, זה כמו לשאול 'מה המחיר של רכב'...

יש בזה המון סוגים ותתי סוגים, מותגים, עיצובים, וכו' וכו'.

בד"כ בציבור החסידי לא ימצא כמעט זו"צ ללא כרכרה נאה שיש להפרד עבורה מכמה אלפים נאים (בערך כמו הסכום הגבוה שהזכרת, אפשר שאף יותר),
בציבור הליטאי לרוב יסתפקו במשהו צנוע יותר (כמדומה באזור 3000-4000 בד"כ, ויש כאלו שפחות)

בכל גווני, 2000 זה די מינימלי למה שאתה מתאר (אא"כ אתה חי בחברה מאוד שפויה וצנועה, שמבחינתה עגלה חדשה באיכות טובה, על אף שאינה לא ממתוגת ולא מצועצעת ולא חדישה וכו' וכו' - זה נותן תחושה טובה ומצוינת).

בהצלחה!

ששמואל

משתמש ותיק
אפשר כבר לאחל מזל טוב ?
https://tora-forum.co.il/viewtopic.php?f=15&t=18086

אם עדיין לא, ואתם אינכם מהנוהגים שלא (קונים ו)בודקים כלום לפני הלידה, אני ממליץ לך ללכת כעת עם אשתך לחנות עגלות כדי לבחור או אפי' לראות מה הכיוון משום שאחרי הלידה אתה תצטרך את העגלה הרבה לפני שליולדת יהיה כח וסבלנות לבחור עגלה.
וכן, צודק בעל ה @יושב בשבת תחכמוני שבחירת עגלה מאוד תלויה בסגנון, קהילה, ועוד ובכל מקרה מדובר בסכום משמעותי.
אני קניתי עגלה משולבת (אמבטיה/טיולון וסל-קל שמשמש גם ככסא בטיחות - טוב למרבים בנסיעות) ועלה לי בסביבות ה 3000 ש"ח.

שים לב לעוד נקודה, תנסה לשער האם לילד(ים) הבא(ים) בעז"ה תרצה עגלה חדשה או תעדיף להשתמש בה ונפק"מ להשקעה בעגלה חזקה שתחזיק מעמד בכל הטלטולים והמדרגות (משום מה רוב הערים החרדיות בנויות על הר...).
הצלחה

במבי

משתמש ותיק
אני לפני שנתיים קניתי ב2000 ש"ח עגלה של SPORT LINE בחנות בייבי לנד בב"ב ואנחנו מאד מרוצים ממנה !

היא חזקה איכותית ויפה מאד (מגיעה עם אמבט וכן המושב טיולון הרגיל) והמוכר בחנות שם אמר שהחיסרון היחיד שלה הוא שהיא זולה ומיד התפלאתי וטענתי לו, אדרבא זה מעלה ולא חיסרון ?! אז הוא הסביר לי שאנשים חושבים שמה שהכי זול הוא לא איכותי ודפוק ובמקרה דנן זה כלל לא נכון וכן הוא אמר שמכר לגמ"ח של אחד החסידויות הגדולות באשדוד מעל 100 עגלות והם לא חזרו אפילו עם אחת לתיקון.

ושיהיה בעז"ה המון מזל"ט ובשורות טובות !

(קנינו דגם די דומה להנ"ל)

https://www.shilav.co.il/carriages-strollers/brands/sport-line
1.jpg

פיילוט 0.4

משתמש ותיק
אחר לידה ראשונה היה מאד חשוב לאשתי איזה דגם של אחת מהכרכרות ששלטו אז בשוק
מצאנו אותה יד שניה במצב חדש [מזוג שעדיין לא שומר תומ''צ] במחיר הוגן
שווה לנסות

לענ''ד

משתמש ותיק
ממליץ מאוד על עגלת ביבי ג'וגר (סיטי מיני) פרקטית נוחה מתקפלת ביד אחת, מחיר נוח, מאוד הולכת אצל האמריקאים.
מחזיקה גם 3 ילדים.
בעיקרון מוכרים את הטיולון ב1200 בארץ (נכון ללפני כמה שנים) ויש אפשרות לקנות את האמבטיה בעוד 1000.
אשמח להשאיל לך את האמבטיה שלי, (שימושה עד ג' חודשים בערך) או שתקנה אבל תצטרך מקום לאחסן אותה על לפעם הבאה.
לא רואה צורך וסיבה להשקיע יותר מזה.

עגלת סייבקס, מחנות בייבי לנד, נושאת את בתי בנאמנות ובענווה, ובמחיר זול.

מכל - מקום. טיפ אישי: עגלה עם גלגלי רברבי, נוחה הרבה יותר לנסיעה. אם כי מעכ''ת גר בקריית-מלאכי שלבטח זכתה ל@הדרך סלולה, ומעכת''י גר בבני ברק בה הדרכים משובשות.

הצבי

משתמש ותיק
יש בידי להמליץ מאד על חנות בירושלים רח' שטראוס בשם רהיטי אור, אשר מלבד מחיריה הזולים מאד לפי הידוע, יש בה גם מוכר אמין מאד אשר איננו מנסה לשווק את המותגים היקרים אלא ממליץ לכתחי' על עגלות פשוטות וטובות.

בן-בנו של ק''ו

משתמש רגיל
הצבי אמר:
יש בידי להמליץ מאד על חנות בירושלים רח' שטראוס בשם רהיטי אור, אשר מלבד מחיריה הזולים מאד לפי הידוע, יש בה גם מוכר אמין מאד אשר איננו מנסה לשווק את המותגים היקרים אלא ממליץ לכתחי' על עגלות פשוטות וטובות.
גא''מ בחום.

פיילוט 0.4 אמר:
אחר לידה ראשונה היה מאד חשוב לאשתי איזה דגם של אחת מהכרכרות ששלטו אז בשוק
מצאנו אותה יד שניה במצב חדש [מזוג שעדיין לא שומר תומ''צ] במחיר הוגן
שווה לנסות

הכרכרות משלט שליט"ן גם היום. ואשמח לדעת האם גם לתינוק נח בה, כי זה היה השיקול המרכזי שלנו בהימנעות מקניית אפריון לילד.

ירמיה

משתמש ותיק
על בוגבו בטח שמעת.
איכותי מאד, נוח ויפה ומחזיק שנים.
כמדומה שיש מנעד רחב של מחירים, ואפשר להשיג אף ב 3500.
סילבר קרוס - איכותי מאד, אך כבד.

חייל של הרבי

משתמש ותיק
פותח הנושא
עדכון:

אחרי קצת לבטים, ואחרי שאשתי תחי' עברה על אשכול דידן,
קנינו עגלה של mima יד שניה במצב טוב (כעין עצתו של הרב @פיילוט 0.4 , רק שקנינו מזוג חרדי). אחרי ניקוי שעשינו היא נראית חדשה ממש. המחיר שלה בשוק הוא כ6000, וביד שניה היא עלתה לנו 2300.

תודה רבה לכל המשיבים. אני מקווה שאשכול זה יעזור לעוד אברכים צעירים בהמשך.

פיילוט 0.4

משתמש ותיק
חייל של הרבי אמר:
עדכון:

אחרי קצת לבטים, ואחרי שאשתי תחי' עברה על אשכול דידן,
קנינו עגלה של mima יד שניה במצב טוב (כעין עצתו של הרב @פיילוט 0.4 , רק שקנינו מזוג חרדי). אחרי ניקוי שעשינו היא נראית חדשה ממש. המחיר שלה בשוק הוא כ6000, וביד שניה היא עלתה לנו 2300.

תודה רבה לכל המשיבים. אני מקווה שאשכול זה יעזור לעוד אברכים צעירים בהמשך.

שתזכה להסיע בה בן תלמיד חכם ובת תלמיד חכם...
ולעשות בעזרתה חסד עם ילדיך כן ירבו בעז''ה
ושתחזיק מעמד לכל השבט
בשורות טובות!

רבנו היקר והנעים ברוך הכישרון @חייל של הרבי, לענ''ד הטעם שלבסוף רכשתם עגלת 'מי מה', הוא מהמוסג''פ.

MIMA.png

https://www.hamichlol.org.il/%D7%9E%D7%99,_%D7%9E%D7%94,_%D7%9C%D7%9E%D7%99,_%D7%9E%D7%AA%D7%99,_%D7%90%D7%99%D7%94,_%D7%90%D7%99%D7%9A_%D7%95%D7%9C%D7%9E%D7%94

ביררת יפה יפה, והתשובה הייתה מי מה.

חלק עליון תַחתִית