"אנחנו לא נהגנו ליסוע למירון" - שיחת מרן ראש הישיבה שליט"א

אמונת אומן

משתמש ותיק
הרב @כי הם חיינו
כוונתך רצויה, ומושפעת הרבה מסלידתך ממעשי הסיקריקים שהם הקיצוניים מצד שני והמסתעף.

אני שותף מלא לתחושות אלו, ואני בדרך כלל מאלו שמחפשים את 'הצד השני' של מטבע ולא מקבל את התזה של 'מאי דעמא דבר' כלל ועיקר.

אני גם מסכים שעוד דרוש זמן כדי לדעת מה באמת אירע ואי אפשר לקבוע עובדות בהעדר מידע רחב ומלא.

אבל שומה עלי לפרסם את הידוע לי.

הכירות מקרית עם שוטרים והמשטרה ממש לא משקפים את המציאות הכואבת.
ברור שיש שוטרים שאינם חיות טרף, וגם אלו הנמנים על מחלקה זו יכולים להיות נחמדים במסגרת מפגש בלתי מחייב כמו שתיאר ר' @אברהם העברי וכבר כתבתי שיש לי קשר עם כמה וכמה כאלה לצרכי עבודה.

ועדיין, מפגש עם שוטר במסגרת עבודתו הוא בעיני מקום סכנה, הרבה יותר מעליה למירון...
מפגש עם שוטר ברגע של העדר מצב רוח יכול להסתיים במעצר שווא ולפעמים הרבה יותר גרוע, עד להרס חייו ושמו של אדם ישר, בלי שיהיה לכך אפילו בדל של הצדקה.

הדברים נכתבו מתוך ניסיון של עשרות שנים, ומתוך ידע אישי בלתי אמצעי והכירות פנימית עם המערכת המשטרתית הרקובה.
אני יכול להעיד על הדברים בפני ב''ד.

ישראל הכהן

משתמש ותיק
פותח הנושא
מישהו שלח לי במייל וז"ל:

הודעה אחרונה בהקשר המחסום בל"נ:
בכל הקווים של הקנאים טוענים בבירור שלא היה שום מחסום, הם בעצמם גבו עדויות מאנשים שניצלו והיו בשורה הראשונה במדרגות האסון, בנוסף לכל הסרטונים שהם חקרו היטב עם גדולי העסקנים, גם בתו"א העסקנים שהיו כל הזמן בקשר עם כלל האירגונים טוענים בתוקף שלא היה מחסום!!!
על הטענה שאנשים אומרים בבירור שראו מחסום (כמוני) זה בגלל שראו את השוטרים עומדים נגדם ואף אחד לא עובר, בעצם השוטרים ניסו אז להוציא את האנשים מהערימה ללא הרבה הצלחה לדאבונינו, וזה היה בעצם מחסום אנושי, בצדדים שם אפשר לראות מחסומים שהיו הרבה לפני האסון, בשעת האסון לא היה שום מחסום.
יה"ר שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולינו.

הצעיר שבחבורה

משתמש ותיק
ישראל הכהן אמר:
מישהו שלח לי במייל וז"ל:

בכל הקווים של הקנאים טוענים בבירור שלא היה שום מחסום, הם בעצמם גבו עדויות מאנשים שניצלו והיו בשורה הראשונה במדרגות האסון, בנוסף לכל הסרטונים שהם חקרו היטב עם גדולי העסקנים, גם בתו"א העסקנים שהיו כל הזמן בקשר עם כלל האירגונים טוענים בתוקף שלא היה מחסום!!!
על הטענה שאנשים אומרים בבירור שראו מחסום (כמוני) זה בגלל שראו את השוטרים עומדים נגדם ואף אחד לא עובר, בעצם השוטרים ניסו אז להוציא את האנשים מהערימה ללא הרבה הצלחה לדאבונינו, וזה היה בעצם מחסום אנושי, בצדדים שם אפשר לראות מחסומים שהיו הרבה לפני האסון, בשעת האסון לא היה שום מחסום.
אכן, מה שנראה כמחסום, זה המוטות של האיסקורית אחרי שפירקו אותה כדי ליצור מרווח נשימה ואפשרות מילוט אל הביוב שמתחת להכנסת אורחים, כנראה שזה מה שאנשים ראו ופירשו כמחסום, ולכן גם שמענו על אנשים שתיארו מוט ברזל שחוסם.

לכל החכמים בעיניהם שרוצים שהמתחם יופקע בידי המדינה, הנה כותרת לכתבה שפורסמה ב'הארץ':
השביל במירון שבו נמחצו למוות 45 בני אדם - נבנה בניגוד לחוק כדי להפריד גברים ונשים .
עכשיו תחשבו לבד מה הסיכוי שתהיה במירון דרך מהדרין (בניגוד לחוק) אם חלילה זה יקרה.
ואכן לא נשמע רעיון העוועים הזה מאף חרדי שנוהג לנסוע לל"ג בעומר וחשוב אצלו עניין רשב"י. רק מהמתנגדים שגם ככה מעוניינים לפגוע בהילולא. אם לא תהיה שם דרך מהדרין - כל מי ש"קשור" לרשב"י ותורתו - פשוט לא יגיעו. ומסתבר שזה בדיוק מה שהם רוצים.

(בעקרון גם ההדלקות יכולות להיאסר, בדיוק כמו שנאסרו ההופעות לגברים בלבד. הפרדה שלא בבית כנסת כבר עכשיו אסורה בחוק. תוסיפו את זה שהסיכויים גבוהים מאד שה"מדינה" ש"תעשה סדר" זה ממשלת לפיד ליברמן שעומדת לקום, וחוקי איסור ההפרדה כנראה יחמירו)

rk1234

משתמש ותיק
rk1234 אמר:
לפי מה שהבנתי המשטרה עשתה מחסום וזה מה שגרם לאסון אבל לטעון שזה רק אשמת המשטרה , זה כמו שטענו בקורונה שביה"ח הורגים את המטופלים להגיע למצב שבו אם יהיה שיקול של שוטר שאינו מבין הרבה  יהיה סיבה להרג מ"ה קדושים  או להגיע למצב שבו אנשים יצטרכו להגיע לביה"ח כי אנחנו ממשיכים את החיים כרגיל ואם יהיה אסון נוכל להגיד שביה"ח אשם ואותו דבר במירון להגיע למצב שבו טעות קטנה תגרום לאסון כה גדול  תפקידנו לא להגיע למצבים הללו כמו שאנחנו יודעים לא להשאיר אינטרנט בלי סינון ולהגיד שמי שיכנס למקומות אסורים אשם
טעיתי זה אפילו לא המשטרה זה קרה פשוט בגלל העומס ואני עכשיו גם לא מאמין לכל הסיפורים שמכרו לנו על ביה"ח בתקופת הקורונה זה הכל היה תירוצים בשביל המצפון של אלה שלא שמרו כמו ההקדשות עכשיו שניסו להפיל הכל על המשטרה הפשע החמור האמיתי הוא שהמעבר הזה היה גם לכניסה וגם ליציאה והיה צריך לעשות מחסום באזור שזה רק ליציאה וזה באמת פשע של המשטרה אבל המשטרה לא מתפקדת כי אין לה כוח שאם היא תעשה מחסום שיקראו לה נאצים ועכשיו אנחנו מבינים את הצעקות נגד החיסון כי אחרי שנה שצועקים אין קורונה וזה לא מסוכן  אז אי אפשר פתאום להגיד שיש קורונה וצריך להתחסן כי סתם דברנו שטויות עד היום אז צועקים שהחיסון הוא חלק מהמזימה העולמית לעצירת הילודה

rk1234 אמר:
rk1234 אמר:
לפי מה שהבנתי המשטרה עשתה מחסום וזה מה שגרם לאסון אבל לטעון שזה רק אשמת המשטרה , זה כמו שטענו בקורונה שביה"ח הורגים את המטופלים להגיע למצב שבו אם יהיה שיקול של שוטר שאינו מבין הרבה  יהיה סיבה להרג מ"ה קדושים  או להגיע למצב שבו אנשים יצטרכו להגיע לביה"ח כי אנחנו ממשיכים את החיים כרגיל ואם יהיה אסון נוכל להגיד שביה"ח אשם ואותו דבר במירון להגיע למצב שבו טעות קטנה תגרום לאסון כה גדול  תפקידנו לא להגיע למצבים הללו כמו שאנחנו יודעים לא להשאיר אינטרנט בלי סינון ולהגיד שמי שיכנס למקומות אסורים אשם
טעיתי זה אפילו לא המשטרה זה קרה פשוט בגלל העומס ואני עכשיו גם לא מאמין לכל הסיפורים שמכרו לנו על ביה"ח בתקופת הקורונה זה הכל היה תירוצים בשביל המצפון של אלה שלא שמרו כמו ההקדשות עכשיו שניסו להפיל הכל על המשטרה הפשע החמור האמיתי הוא שהמעבר הזה היה גם לכניסה וגם ליציאה והיה צריך לעשות מחסום באזור שזה רק ליציאה וזה באמת פשע של המשטרה אבל המשטרה לא מתפקדת כי אין לה כוח שאם היא תעשה מחסום שיקראו לה נאצים

לא קשור הבתי חולים בקורונה.

יש על כך עדויות רבות מאד מבני משפחות של יהודים רבים שהוזנחו והורעבו למוות. הי"ד.
אפילו בני משפחות של מבוגרים דתיים לאומיים ידעו שאסור להכניס אותם לבית חולים. זה גזר דין מוות.
זו לא עמדה קיצונית של שונאי המדינה, זה מציאות שהיתה ללא שום ספק. וכל מי שהיה לו בן משפחה בבית חולים בקורונה יאמר לך את זה.
וגם שלא בקורונה, אסור להשאיר מבוגר בבית חולים ללא השגחה.

rk1234

משתמש ותיק
ברסלבר (ליטאי לשעבר) אמר:
יש על כך עדויות רבות מאד מבני משפחות של יהודים רבים שהוזנחו והורעבו למוות. הי"ד.
אפילו בני משפחות של מבוגרים דתיים לאומיים ידעו שאסור להכניס אותם לבית חולים. זה גזר דין מוות.
זו לא עמדה קיצונית של שונאי המדינה, זה מציאות שהיתה ללא שום ספק.
גם אני שמעתי עכשיו מכולם שהיה מחסום ולכן זה קרה ולא חשבתי שאנשים משקרים, זה שקורה עומס בביה"ח וקשה להם לתפקד זה ידוע ולא מהיום אבל להגיד שהם אשמים אני לא מאמין אחרי שאני רואה את האינטרסים במירון וגם בקורונה אני מבין מה האינטרסים

אמונת אומן

משתמש ותיק
rk1234 אמר:
גם אני שמעתי עכשיו מכולם שהיה מחסום ולכן זה קרה ולא חשבתי שאנשים משקרים, זה שקורה עומס בביה"ח וקשה להם לתפקד זה ידוע ולא מהיום אבל להגיד שהם אשמים אני לא מאמין אחרי שאני רואה את האינטרסים במירון וגם בקורונה אני מבין מה האינטרסים
או שאתה תמים ללא תקנה,
או שגם אתה עם אינטרסים...

rk1234 אמר:
הם לא צריכים לעבור מחולה לחולה לבדוק אם חרדי ואז להרוג אותו...

מספיק שיהיה בהם מספיק זלזול ואטימות, וחוסר אהדה כללי לחרדים, פלוס אי אכפתיות מחיים של מבוגרים - כדי שאם אין בן משפחה צעיר במקום שדואג לחולה למים לשתיה ולאוכל ולטיפול ראוי - הוא ימות ח"ו.
ובקורונה לא נתנו להם להיכנס.

rk1234

משתמש ותיק
מספיק שיהיה בהם מספיק זלזול ואטימות, וחוסר אהדה כללי לחרדים, פלוס אי אכפתיות מחיים של מבוגרים - כדי שאם אין בן משפחה צעיר במקום שדואג לחולה למים לשתיה ולאוכל ולטיפול ראוי - הוא ימות ח"ו.
ואולי באמת היה מסוכן להכנס לביה"ח בזמן שידוע שיש אנשים שגם אחרי שנדבקו מסתובבים חופשי

rk1234

משתמש ותיק
אמונת אומן אמר:
או שאתה תמים ללא תקנה,
הלאוי שאתה צודק אין לי שום אינטרס כי אם היה לי לא היתי מאמין שהיה מחסום אני באמת מאמין שאנשים אמורים לומר אמת וזה מה שהם עושים אבל שהמציאות טופחת על פני אז אני אומר את מה שכולנו רואים

עץ הדעת

משתמש ותיק
עדות מאברך נחמן כהן שהיה שם שניה לפני המפולת בערוץ 20
לפי מה שהוא אומר המחסום המשטרתי כבר לא היה ואנשים פשוט הלכו בצפיפות איומה
וכשאחד החליק נוצרה תגובת שרשרת

דלפון אמר:
עדות מאברך נחמן כהן שהיה שם שניה לפני המפולת
לפי מה שהוא אומר המחסום המשטרתי כבר לא היה ואנשים פשוט הלכו בצפיפות איומה
וכשאחד החליק נוצרה תגובת שרשרת ו

https://drive.google.com/file/d/1Fy7gPjuTa_tH2CAi_qjzlXIFUdY7rNdW/view

כשאתה מעלה לדרייב תן גישה כללית

רוצה להתעלות

משתמש ותיק
לכל החכמים בעיניהם שרוצים שהמתחם יופקע בידי המדינה, הנה כותרת לכתבה שפורסמה ב'הארץ':
השביל במירון שבו נמחצו למוות 45 בני אדם - נבנה בניגוד לחוק כדי להפריד גברים ונשים .
עכשיו תחשבו לבד מה הסיכוי שתהיה במירון דרך מהדרין (בניגוד לחוק) אם חלילה זה יקרה.
ואכן לא נשמע רעיון העוועים הזה מאף חרדי שנוהג לנסוע לל"ג בעומר וחשוב אצלו עניין רשב"י. רק מהמתנגדים שגם ככה מעוניינים לפגוע בהילולא. אם לא תהיה שם דרך מהדרין - כל מי ש"קשור" לרשב"י ותורתו - פשוט לא יגיעו. ומסתבר שזה בדיוק מה שהם רוצים.

(בעקרון גם ההדלקות יכולות להיאסר, בדיוק כמו שנאסרו ההופעות לגברים בלבד. הפרדה שלא בבית כנסת כבר עכשיו אסורה בחוק. תוסיפו את זה שהסיכויים גבוהים מאד שה"מדינה" ש"תעשה סדר" זה ממשלת לפיד ליברמן שעומדת לקום, וחוקי איסור ההפרדה כנראה יחמירו)

בכותל ובקבר רחל שהם בידיים שלהם יש הפרדה.

פאר

משתמש רגיל
רוצה להתעלות אמר:

'עם ארצות' של הכותב בהארץ, כוללת שנאת עמי הארצות
מקומות המוגדרים כמקום תפילה, מותרת בהם הפרדה. כך מוגדרים הכותל ושאר המקומות. זו הסיבה שהרפורמים לא מקבלים את מבוקשם בכותל ונלחמים בדרכים אחרות.
אמנם אין לדעת מה יהיה בעתיד, אבל נכון להיום השביל הזה חוקי לחלוטין

מבשן אשיב

משתמש ותיק
רוצה להתעלות אמר:
כמדומני שהרב הברסלבר דיבר על דרך מהדרין
אכן בכותל הגישה קשה ביותר ברוב הזמנים וביותר בחוה''מ למי שחפץ לשמור על קדושת עיניו כידוע
הלואי וגם שם יתקנו דרך מהדרין

אברהם העברי

משתמש ותיק
אני אישית חושב שלא צריך להגיע לדרך מהדרין
די אם יהיה מוסכם על כולם לדוג' שנשים נכנסות דרך הכניסה הרגילה (איפה שיש חלוקת גברים ונשים) וגברים יכנסו מלמעלה\משער שכם (זה הכי הגיוני שכל אחד נכנס מהפתחים שקרובים אליו)
אמנם אי"ז נוח כ"כ מבחינת האוטובוסים (וגם אם יהיה הרגל כזה יכול להגיע לכדי סכנת נפשות בזמני עומס - אינני יודע) אמנם אני עכ"פ מקפיד ע"ז שלא להיכנס דרך הכניסה הגדולה בזמני עומס שכן אני מרגיש שאני ממש עובר דרך הנשים.
(סתם כך בזמני העומס אני מעדיף ליכנס דרך שער שכם אך אפי' כשאני מגיע באוטובוס אני מאריך דרכי מעט ונכנס מלמעלה יותר כנ"ל)

אחד התלמידים

משתמש ותיק

ח"ו. המתנגדים רוצים שעוד חסידים ימותו כדי שיהיה להם דם לשים בהמצות.

נוברדוק'ר

משתמש ותיק
כדאי שמישהו יעשה פעם מחקר על הקשר שבין הזלזול בקורונה לבין העדר ביקורת עצמית מינימלית.

למה דוקא אלו שלא חששו לסכנה הנשקפת לציבור מהקורונה, הם אלו שאינם חוששים מסכנות כגון אלו הנוצרות במירון,
ודוקא האדמו"ר מקרלין הוא מבין היחידים שהעזו לנסות לחשוב על הגורמים לאסון מתוך ההתנהגות שלנו כציבור ?

ולמה דוקא אצל אלו שהקורונה לא הורגת אף אחד, אצלם כל שוטר הוא בחזקת רוצח, ואצל אלו שהתיחסו לסכנת הקורונה, אפשר למצוא אנשים החושבים שהמשטרה בסך הכל היא גוף חיובי.

(כותב פה יהודי : 'מפגש תמים עם שוטר ברחוב מסוכן הרבה יותר מעליה למירון'. ובכן, באסון במירון נהרגו 45 יהודים קדושים. כמה יהודים מתו במפגש עם שוטרים ? והאם יש כאלו שגם ניצלו ע"י הגוף שנקרא 'משטרה', או שהוא גוף מיותר שהורג אנשים ועדיף להסתמך על עסקני אנ"ש ותולדות אהרן ? )

נ.ב. אינני יודע מי אשם באסון, אבל לו יצוייר שההתנהגות שלנו כציבור היתה קשורה לאסון בצורה כזו או אחרת, האם במקרה כזה היו מתבוננים מעט פנימה, או שהיו ממשיכים לקרוא לחיזוק בתורה וירא"ש תוך כדי האשמת כל השוטרים / הציונים / הכופרים / החילונים ?

לבי במערב

משתמש ותיק
נוברדוק'ר אמר:
כדאי שמישהו יעשה פעם מחקר על הקשר שבין הזלזול בקורונה לבין העדר ביקורת עצמית מינימלית.
כדאי שמישהו יעשה פעם מחקר על התלישות הנפוצה בין הדעות אותן מביעים אנשים מסוימים למציאות בשטח, עד שהם נאלצים לבצע שינויים קוסמטיים בה כדי שתתאים להשקפתם ואג'נדתם הקבועה.

אחד ואחד

משתמש רגיל

הצעיר שבחבורה אמר:
ישראל הכהן אמר:
מישהו שלח לי במייל וז"ל:

אכן, מה שנראה כמחסום, זה המוטות של האיסקורית אחרי שפירקו אותה כדי ליצור מרווח נשימה ואפשרות מילוט אל הביוב שמתחת להכנסת אורחים, כנראה שזה מה שאנשים ראו ופירשו כמחסום, ולכן גם שמענו על אנשים שתיארו מוט ברזל שחוסם.
אני לא יודע על מה אתם מדברים
אני אישית הייתי נוכח כל אותו הלילה במערת הרשב"י, ולשם הגיעו רבים מהניצולים שהיו למטה, שמעתי אותם אני אישית מדברים על המחסום, אחד מהם (שאף לקחתי את פרטיו) סיפר לי שהתווכח עם השוטרים וטען לפניהם שיסלקו את המחסום כי זה אסון, (הוא ציין לי שהמחסום היה לא עביר מכיוון שהיה נעול עם חוט ברזל עבה, ולא מחסום לחץ, שהיה נשבר מרוב לחץ), עוד אחד סיפר שכשהוא נכנס פנימה (בצד ימין, בשביל הנכנסים) הוא קפץ מעל המחסום, כך שא"א להגיד שלא היה מחסום.
לקנאים אני אף פעם לא מאמין כמו שלמשטרה אני לא מאמין, להם יש אינטרסים שפלים משלהם, (לפי מה שהם מפרסמים ב'אש דת', מטרתם היא להוכיח שה'משטרה' לא יכולה לתת מענה לכזה אירוע' ולכן צריך להביא חברת אבטחה שמתמחית בצרכי החברה החרדית ומכירה את מנהגיה, ולכן נוח להם שלא היה מחסום והמשטרה לא הצליחה לתת מענה, כי אם היה 'מחסום' אז זה בעצם פשע ולא אי יכולת לתת מענה, כך מסבירים הקנאים בקו שלהם.

ולגבי ההסרטות אין רצף ממש של כל הרגעים הקריטים, אני דווקא הייתי נוכח שם אחרי פינוי הגופות בשעה 8.00 בבוקר, וראיתי בצד מושלח 2 מחסומים ולא רק מוטות ברזל, אז מול עשרות שאומרים שהיה מחסום, עומדים כאלו ש'רק' גבו עדויות ולא הם עצמם היו שם, אז זה לא שווה אפ' כקליפת השום.

אמונת אומן

משתמש ותיק
קיבלתי באישי:

בהתחלה היה נראה לי שאתה מקצין, ומציג את השוטרים בצורה מוגזמת.
ואז נזכרתי ממעשה שהיה עימי.

לפני בערך 13 שנה, הייתי אז בחור לפני שידוכים, יצאתי מהישיבה בב''ב להליכה לילית, טיילתי ברחובות שקטים בגבול ב''ב ר''ג, התיישבתי על איזה ספסל לנוח רגע, פתאום בא אלי שוטר ותופס אותי באגרסיביות, בלי להסביר לי מה ולמה הוא אוזק אותי וגורר אותי לניידת, מזל שהוא הטיח בי כמה מילים שהבנתי בערך מה הוא רוצה ממני.
בקיצור הייתי לילה שלם במעצר וחקירות כי הוא החליט שאני במו עיניו, עשיתי מעשים מגונים ח''ו מתוך כוונה תחילה להציק וכו', הוא לא היסס לתבל את דבריו בשקרים מצוצים מן האצבע.

ואלמלא שנשאתי חן בעיני חוקרת אחת [שאפי' הבינה לרוחי ולא הכריחה אותי להסתכל בפני אשה, דבר שהיה לי זר ומביך] הייתי נשלח להארכת מעצר בפני שופט. וכ''ז בזמן שהוא טוען שיש עלי כך וכך ראיות שאפשר להכחישם מול עיניו!
ברוך השם הסיפור נגמר שם, הורי באו לשחרר אותי וב''ה שהאמינו באופן מלא לסיפור שלי, והתיק נגנז איפה שהוא בגנזך הפרקליטות. ומי יודע כמה כמוני לא מצאו חן בעיני אדם במערכת המטונפת הזו? - שעוד מגובה במערכת המושחתת והמנוולת של שלטון החוק המסואב.

אמונת אומן

משתמש ותיק
אמונת אומן אמר:
קיבלתי באישי:

בהתחלה היה נראה לי שאתה מקצין, ומציג את השוטרים בצורה מוגזמת.
ואז נזכרתי ממעשה שהיה עימי.

לפני בערך 13 שנה, הייתי אז בחור לפני שידוכים, יצאתי מהישיבה בב''ב להליכה לילית, טיילתי ברחובות שקטים בגבול ב''ב ר''ג, התיישבתי על איזה ספסל לנוח רגע, פתאום בא אלי שוטר ותופס אותי באגרסיביות, בלי להסביר לי מה ולמה הוא אוזק אותי וגורר אותי לניידת, מזל שהוא הטיח בי כמה מילים שהבנתי בערך מה הוא רוצה ממני.
בקיצור הייתי לילה שלם במעצר וחקירות כי הוא החליט שאני במו עיניו, עשיתי מעשים מגונים ח''ו מתוך כוונה תחילה להציק וכו', הוא לא היסס לתבל את דבריו בשקרים מצוצים מן האצבע.

ואלמלא שנשאתי חן בעיני חוקרת אחת [שאפי' הבינה לרוחי ולא הכריחה אותי להסתכל בפני אשה, דבר שהיה לי זר ומביך] הייתי נשלח להארכת מעצר בפני שופט. וכ''ז בזמן שהוא טוען שיש עלי כך וכך ראיות שאפשר להכחישם מול עיניו!
ברוך השם הסיפור נגמר שם, הורי באו לשחרר אותי וב''ה שהאמינו באופן מלא לסיפור שלי, והתיק נגנז איפה שהוא בגנזך הפרקליטות. ומי יודע כמה כמוני לא מצאו חן בעיני אדם במערכת המטונפת הזו? - שעוד מגובה במערכת המושחתת והמנוולת של שלטון החוק המסואב.

אני יכול לכתוב כאן עוד כמה דוגמאות דומות להפליא, אבל אני יודע שיבואו יפי הנפש ויאמרו שאי אפשר ללמוד ממקרים בודדים וכו'
רק מי שנתנסה בכגון דא יודע במה מדובר באמת. 

בן ראם

משתמש ותיק
אמונת אומן אמר:
בקיצור הייתי לילה שלם במעצר וחקירות כי הוא החליט שאני במו עיניו, עשיתי מעשים מגונים ח''ו מתוך כוונה תחילה להציק וכו', הוא לא היסס לתבל את דבריו בשקרים מצוצים מן האצבע
אתה יודע כמה סיפורים יש על מלמדים ורבנים שעשו מעשים גרועים מאלה המתוארים לילדים ותלמידים? האם זה מעיד על הכלל?- חס ושלום. ונ"ל דה"ה לניד"ד. בכל אופן הרב אומן שליט"א, הבה נפסיק להפוך בה ולהפוך בה, אני מבקש ממש מכבודו שינצל את קשריו להשיג סיפורים על הנפטרים זצ"ל ולהעלותם באשכול שנפתח לצורך זה. כבודו חסר לנו שם.
https://tora-forum.co.il/viewtopic.php?f=35&t=19931

חלק עליון תַחתִית