תוספים שונים בהתקנה אוטומטית לתוכנת אנקי-גירסא 1 - 32 ביט

דחד יומא

משתמש ותיק
חרלומבוש אמר:
את התוספים למעלה מורידים ומפעילים ולאחר מכן לוחצים על "חלץ". וזהו.
יישר כח על התגובה.
משום מה לגבי התוספים למעלה כך עשיתי ולא ראיתי שהותקנו. האם הבעיה בגירסא? או משהו אחר?

הפצת אנקי

משתמש ותיק
פותח הנושא
דחד יומא אמר:
חרלומבוש אמר:
יישר כח על התגובה.
משום מה לגבי התוספים למעלה כך עשיתי ולא ראיתי שהותקנו. האם הבעיה בגירסא? או משהו אחר?

ייתכן והגירסא לא תואמת, או ששינית את שם המשתמש במחשב מהשם המקורי שפתחת אותו

מבקש1

משתמש רגיל
חרלומבוש אמר:
1499032797.exe
מוסיף חלונית מעל כפתור התשובה קל לבחירת זמן להתאמה אישית של מרווח הזמן שבו תוצג השאלה בפעם הבאה
יש אפשרות לתוסף כזה מעל כפתורי התשובה האחרים? [לפעמים לדוגמא עייפים ולא זוכרים את התשובה וצריכים להקיש 'קשה', אך באמת צפוי שפעם הבאה זה כבר יהיה יותר קל, וכדומה]

הפצת אנקי

משתמש ותיק
פותח הנושא
מבקש1 אמר:
חרלומבוש אמר:
1499032797.exe
מוסיף חלונית מעל כפתור התשובה קל לבחירת זמן להתאמה אישית של מרווח הזמן שבו תוצג השאלה בפעם הבאה
יש אפשרות לתוסף כזה מעל כפתורי התשובה האחרים? [לפעמים לדוגמא עייפים ולא זוכרים את התשובה וצריכים להקיש 'קשה', אך באמת צפוי שפעם הבאה זה כבר יהיה יותר קל, וכדומה]

אולי אני אערוך יום אחד בל"נ.
אם אתה רוצה יש תוסף שמוסיף הרבה כפתורי תשובה אבל אצלי הוא לא עבד כנראה בגלל בעיית תאימות גירסא.
בכל מקרה, הנפק"מ היחידה בזה היא כשאתה רוצה להסתכל בסטטיסטיקות שלך ולא במרווח הזמן..

הפצת אנקי

משתמש ותיק
פותח הנושא
דחד יומא אמר:
חרלומבוש אמר:
יישר כח על התגובה.

נפתר?

מבקש1

משתמש רגיל
הפצת אנקי אמר:
מבקש1 אמר:
חרלומבוש אמר:
1499032797.exe

אם אתה רוצה יש תוסף שמוסיף הרבה כפתורי תשובה אבל אצלי הוא לא עבד כנראה בגלל בעיית תאימות גירסא.
בכל מקרה, הנפק"מ היחידה בזה היא כשאתה רוצה להסתכל בסטטיסטיקות שלך ולא במרווח הזמן..
אצלי זה מאד נצרך, אולי לא הסברתי מדויק ונתתי דוגמה לא נכונה. קורה שאני רואה שאלה שאני מרגיש שבעצם אני זוכר, אך כרגע איני זוכר, ואם לוחצים על 'קל' זה ישאל עוד שנה. אני מעוניין שהשאלה תופיע מחר ועוד שבוע, אך אח"כ זה יחזור למסלול הרגיל וישאל עוד שנה, יש דרך לזה?

הפצת אנקי

משתמש ותיק
פותח הנושא
מבקש1 אמר:
הפצת אנקי אמר:
מבקש1 אמר:

אצלי זה מאד נצרך, אולי לא הסברתי מדויק ונתתי דוגמה לא נכונה. קורה שאני רואה שאלה שאני מרגיש שבעצם אני זוכר, אך כרגע איני זוכר, ואם לוחצים על 'קל' זה ישאל עוד שנה. אני מעוניין שהשאלה תופיע מחר ועוד שבוע, אך אח"כ זה יחזור למסלול הרגיל וישאל עוד שנה, יש דרך לזה?

לדעתי כדאי כה"ג להוסיף בעריכה הערה בסוף התשובה שתזכיר לך את הנ"ל.
יתכן וישנם עוד פתרונות אבל עד לכאן ידי מגעת כרגע.

מבקש1

משתמש רגיל
הפצת אנקי אמר:
מבקש1 אמר:
הפצת אנקי אמר:

לא הבנתי מה להוסיף ובמה זה יעזור.

הפצת אנקי

משתמש ותיק
פותח הנושא
מבקש1 אמר:
הפצת אנקי אמר:
מבקש1 אמר:

תוסיף בסוף התשובה מילים פשוטות כנוסח הזה:
(בפעם הבאה לעשות מרווח של שבוע)

דחד יומא

משתמש ותיק
הפצת אנקי אמר:
דחד יומא אמר:
חרלומבוש אמר:
יישר כח על התגובה.

נפתר?
לא.
כמו כן כעת אינני מצליח להוריד מהאתר של אנקי את התוסף הנ"ל שביקשתי לא בתור התקנה לתוכנה שלי ולא בתור תוסף בפ"ע שאוכל להעלות לכאן לצורך תירגום אצרף כאן קישור לאתר לתוסף הנ"ל, ומי שיוכל וירצה אשמח אם יתרגם ויעלה.
התוסף הוא מיועד אם הבנתי נכון להקפאת התוכנה למספר ימים כפי רצון המשתמש, דהיינו למשל לפני שבוע של חג שהמשתמש יודע שלא יוכל להגיע לזה הוא יכול להקפיא לשבוע וכך לא מצטברים כרטיסים.
בתודה מראש.

מבקש1

משתמש רגיל
הפצת אנקי אמר:
מבקש1 אמר:
הפצת אנקי אמר:

תוסיף בסוף התשובה מילים פשוטות כנוסח הזה:
(בפעם הבאה לעשות מרווח של שבוע)
אם הבנתי נכון מדברך, חישוב הזמן עד לחזרה הבאה מחושב רק לפי הזמן מהחזרה הקודמת, בלי קשר לכל החזרות הקודמות, וא"כ ניתן בעצם תמיד ללחוץ על 'קל' ורק לשנות למספר הימים הרצוי [לדוגמה אם לא זוכרים כרגע ללחוץ 1, ובחזרה הבאה לשנות את 'קל' חזרה ל300, וכך זה ימשיך לפי החזרה אחרי ה300]?

הפצת אנקי

משתמש ותיק
פותח הנושא
דחד יומא אמר:
הפצת אנקי אמר:
דחד יומא אמר:
יישר כח על התגובה.

נפתר?
לא.
כמו כן כעת אינני מצליח להוריד מהאתר של אנקי את התוסף הנ"ל שביקשתי לא בתור התקנה לתוכנה שלי ולא בתור תוסף בפ"ע שאוכל להעלות לכאן לצורך תירגום אצרף כאן קישור לאתר לתוסף הנ"ל, ומי שיוכל וירצה אשמח אם יתרגם ויעלה.
התוסף הוא מיועד אם הבנתי נכון להקפאת התוכנה למספר ימים כפי רצון המשתמש, דהיינו למשל לפני שבוע של חג שהמשתמש יודע שלא יוכל להגיע לזה הוא יכול להקפיא לשבוע וכך לא מצטברים כרטיסים.
בתודה מראש.

יתכן והוא לא נותן לך להוריד עקב בבעיות תאימות בתוכנה. מה מופיע לך בהודעת שגיאה?
לגבי התוספים הנמצאים כאן. האם השתמשת בגירסת התוכנה שעלתה כאן?

דחד יומא

משתמש ותיק
https://ankiweb.net/shared/info/43919973
זה הקישור לתוסף הנ"ל.
הגירסא שלי היא גרסה 2.1.28 הובאה בפורום בעבר.

הפצת אנקי

משתמש ותיק
פותח הנושא
דחד יומא אמר:
זה הקישור לתוסף הנ"ל.

לכאורה לא תומך בגירסא

דחד יומא

משתמש ותיק
הפצת אנקי אמר:
דחד יומא אמר:
זה הקישור לתוסף הנ"ל.

לכאורה לא תומך בגירסא
ייש"כ על התגובה,
האם הגירסא שאליה התוסף מעודכן היא חדשה יותר, ואם כן האיך מעדכנים.

שמעתתא

משתמש ותיק
הפצת אנקי אמר:
דחד יומא אמר:
אם אפשר את התוסף הזה 43919973 וכן לצרף הוראות ברורות להתקנת התוסף מכיון שבד"כ אני מסתבך עם ההתקנה יישר כח מראש

תיכנס לתוכנה בתפריט "כלים" בחר ב- "תוספים". שם לחץ על "קבל תוספים...." בחלונית "קוד" תכניס את מספר התוסף ואז על "אישור".

image.png

לי אתר התוספים חסום ומשכך אינני יכול להוריד. אם תרצה אתה יכול להוריד ולהעלות כאן כקובץ זיפ ובעז"ה אתרגם בל"נ.

אני מעלה את התוסף 43919973
https://send.magicode.me/send-file/file/0ed8d7de46353823482e59b39d6a54d59d95dbee/view

שמעתתא

משתמש ותיק
הפצת אנקי אמר:
לי אתר התוספים חסום ומשכך אינני יכול להוריד. אם תרצה אתה יכול להוריד ולהעלות כאן כקובץ זיפ ובעז"ה אתרגם בל"נ.

מי שחסום לו בנטפרי שיריץ את הפקודה הבאה כמנהל:
setx REQUESTS_CA_BUNDLE %ProgramData%\NetFree\CA\netfree-ca-bundle-curl.crt -m
[מקור][https://netfree.link/wiki/התקנת_תעודה_בתוכנת_anki]

גבאי

משתמש רגיל
לפותח הנושא
תודה רבה על התרגום והתועלת שאתה מביא בכך שהתוספים מתורגמים וכך אתה הופך את האנקי למשהו יותר נוח ונעים למראה ושימוש
התועלת מרובה מאוד הרבה יותר ממספר הפעמים שהתוסף הורד כי כל אחד פה בדרך כלל מביא לחברים שונים וכך הזכויות שלך מרובות מאוד
תודה רבה
ותזכה למצוות

הפצת אנקי

משתמש ותיק
פותח הנושא
ראיתי עכשיו שיש באג בתוסף של הסמלים לסרגל כלים (בלחיצה על חפיסות יש שגיאה). המתוקן בהמשך.

מבקש1

משתמש רגיל
PKURHSV אמר:
הפצת אנקי אמר:

מי שחסום לו בנטפרי שיריץ את הפקודה הבאה כמנהל:
setx REQUESTS_CA_BUNDLE %ProgramData%\NetFree\CA\netfree-ca-bundle-curl.crt -m
[מקור][https://netfree.link/wiki/התקנת_תעודה_בתוכנת_anki]
איפה לכתוב את זה, והאם צריך קודם להוריד קובץ?

שמעתתא

משתמש ותיק
הפצת אנקי אמר:
1136455830.exe
תוסף המוסיף כפתור דילוג, חזרה לשאלה קודמת ומידע על הכרטיס!
(560.15 KiB) הורד 21 פעמים
אם אינני טועה, לא מתורגם לגמרי. (הוא בין השאר מוסיף אופציה בכרטיסייה 'כלים', הגדרות לשורת כלים במצב חזרה.
וזה אינו מתורגם.)
  תמונה.png

שמעתתא

משתמש ותיק
אני רוצה לכתוב תודה ל @הפצת אנקי או @חרלומבוש או כל מי שזה לא יהיה...
התוספים המתורגמים הופכים את התוכנה להרבה יותר שמישה ונוחה...
עם ממשק יפה והרבה אופציות שממש מושכות את העין.

אני ממליץ שהשלב הבא בשדרוג התוכנה ללומדים, יהיה הגדרות HTML, וCSS, בתצוגת הכרטיסיות, כדי להפוך את התוכנה ליותר נעימה.
(לכאו' זה לא אמור להיות מסובך, למי שמבין.)
אולי יהיה אפשר להסתייע במבינים מפורומים אחרים.

גבאי

משתמש רגיל
לתועלת הציבור העתקתי בהודעה אחת את כל השמות של התוספים עם ההסבר הקצר מה הם בכדי שמי שמעונין והוריד את כל התוספים שיהיה לו מסמך מסודר שבו כתוב מהו כל תוסף ויוכל לבחור לעצמו או להעתיק לחבר את מה שהוא מעונין.
לדעתי יש בזה תועלת
לפותח הנושא @הפצת אנקי אם תוכל לעשות איזשהו אינדקס מסודר של הכל זה מאוד יכול לעזור (וכן כל פעם שאתה מוסיף עוד תוסף לעשות להוסיף את זה פה ברשימה.)

388296573 אייקונים צבעוניים במסך הראשי ובמסך הסקירה (מוסיף גם כמה אפשרויות).

877182321 מסך ראשי עם מידע מורחב

1409134430 מונע מענה מיידי כדי שתקרא את השאלה לפני שאתה מציג תשובה

1136455830 תוסף המוסיף כפתור דילוג, חזרה לשאלה קודמת ומידע על הכרטיס!

1499032797 מוסיף חלונית מעל כפתור התשובה קל לבחירת זמן להתאמה אישית של מרווח הזמן שבו תוצג השאלה בפעם הבאה

354407385 מאפשר לפתוח את אותו חלון מספר פעמים

1024346707 מדלג על עמוד התצוגה המקדימה ומעביר לשאלה מיד בלחיצה על שם החפיסה במסך הראשי

880824023 תוסף לדחיית כרטיסים ומיקומם בחפיסת הכרטיסים הדחויים

1025789669 מוסיף אפשרות בתפריט כלים להדפיס לHTML ומשם אפשר להדפיס במדפסת רגילה

998250600 מסייע לריכוז בתוכנת אנקי- לאחר 30 שניות של חוסר פעילות בתוכנה נשמע צליל תזכורת.

947935257 איפוס קלות של כרטיסים בחפיסה או בכל האוסף (מצא בתפריט "כלים" תחת השם "Reset Ease").

388296573 אייקונים צבעוניים במסך הראשי ובמסך הסקירה (מוסיף גם כמה אפשרויות).

699175524 מציג את שם החפיסה בכותרת החלון

1829090218 כפתורי תשובה גדולים וצבעוניים

1556734708 מוסיף נתונים במסך הראשי למטה

738807903 תוסף זה מוסיף מידע נוסף לסטטיסטיקה של מסך הסקירה של חפיסות

295889520 אפשרויות נוספות לעריכה כגון יישור לצדדים ועוד...

1049863218 מוסיף תפריט תצוגה עם אפשרות למסך מלא וכן תמיכה במגע

516643804 שומר שדה -כגון מקור- לשאלה הבאה כשסימן הקרח ליד השדה מסומן בצבע תכלת

הפצת אנקי

משתמש ותיק
פותח הנושא
גבאי אמר:
לתועלת הציבור העתקתי בהודעה אחת את כל השמות של התוספים עם ההסבר הקצר מה הם בכדי שמי שמעונין והוריד את כל התוספים שיהיה לו מסמך מסודר שבו כתוב מהו כל תוסף ויוכל לבחור לעצמו או להעתיק לחבר את מה שהוא מעונין.
לדעתי יש בזה תועלת

העליתי את הכל בהתחלה. זה מחולק לכמה הודעות בגלל שיש מגבלה בהעלאת קבצים להודעה אחת.
כרגע אין לי חדשים להעלות.
זה טוב שעשית את הרשימה ליותר סדר. ייש"כ.

הפצת אנקי

משתמש ותיק
פותח הנושא
PKURHSV אמר:
הפצת אנקי אמר:
1136455830.exe
תוסף המוסיף כפתור דילוג, חזרה לשאלה קודמת ומידע על הכרטיס!
(560.15 KiB) הורד 21 פעמים
אם אינני טועה, לא מתורגם לגמרי. (הוא בין השאר מוסיף אופציה בכרטיסייה 'כלים', הגדרות לשורת כלים במצב חזרה.
וזה אינו מתורגם.)
 תמונה.png
הנה מתוקן:
הצג קובץ מצורף 1136455830.exe

חלק עליון תַחתִית