מחפש ישיבה גדולה ליטאית טובה עם יחס אישי לכל תלמיד

כותר

משתמש ותיק
מדובר בבחור שחסר לו מאוד בית טוב וחממה טובה, הוא גדל בתנאים קשים,
וצריך שיהיה לפחות איש אחד בצוות שייתן לו יחס טוב כאבא ואמא.

פיילוט 0.4

משתמש ותיק
דוד ריזל (הפרסומאי) אמר:
גם אני מצטרף לבקשה
זקוק בדחיפות להמלצה על ישיבה ליטאית עם אוירה ביתית
ועם שימת לב מצד הצוות
בתודה מראש

יעקב שלם

משתמש ותיק
כמדומני שלבאר התורה דמתקרי גי"ל יש סניף כזה

אולי זה במושב כסלון ליד ירושלים

ברכה והצלחה

משתמש רגיל
הכהן אמר:
הישיבה בכסלון עדיין פעילה אני מכיר אישית את הראש ישיבה (יתכן שהחליפו מקום אבל לא נראה לי בכל מקרה בוודאות הישיבה קיימת, ראיתי אותו מראיין בחורים השנה)

ברכה והצלחה

משתמש רגיל
אם באמת לא מחפשים לבחור ישיבה ממותגת אלא בסגנון שהוזכר למעלה אז יש כמה אופציות למרות שיש הבדלים מאוד גדולים ביניהם (כגון רמה וסגנון) הישיבות הבאות כך נראה לעניות דעתי מצטיינות בעניין של יחס אישי (אכתוב חלק שכבר הוזכר למעלה)
אור אלחנן (כן כן יש שם רמי"ם שנותנים יחס אישי וזה מאוד הזניק את הישיבה אם כי מהרשימה היא כנראה הכי היא "עם שם")
אור יהודה
באר התורה כסלון
קניין דעת אברומובסקי (לדעתי ישיבה מעולה הבחורים מתפתחים שם מאוד בלימוד)
ר' חיים אקרמן ביתר
חכמה ודעת רחובות
יש את וולפסון ("מותג") שבאופן יחסי לסדר גודל של הישיבה יש הרבה אנשי צוות ואפשר בהחלט למצוא מישהו להיות איתו בקשר (לצורך העניין גם משיב או מק"ק)
 הישיבה של הרב נובירט למיטב הבנתי  התפצלה לשניים, חלק התחברו עם הרב גלזמן והרב וינר, חתניו של הגרב"מ,ואחד מאנשי הצוות בשם הרב שטרסברג הקים ישיבה בטלז סטון בשני הישיבות הנ"ל אפשר למצוא את מה שמחפשים פה
כמובן שיש עוד אבל זה מה שעלה לי כרגע, ובאופן כללי ככל שהישיבה יותר קטנה יש יותר יחס אישי.
 אני יכול לעזור בקבלת מידע יותר ספציפי בחלק מהישיבות אם צריך נא לכתוב לי באישי 

ברכה והצלחה

משתמש רגיל
אני גם מבין שלא מדברים על ישיבות כמו רש"י כי אז זה עולם אחר, וגם הם הקימו סניפים (פתח תקווה,תפרח) עם יחס יותר אישי

ברכה והצלחה

משתמש רגיל
יעקב שלם אמר:
ברכה והצלחה אמר:
ר' חיים אקרמן ביתר

מעודכן לקורונה?

אופס...לא חשבתי על זה כתבתי את זה על בסיס ידע קודם..
אני ישתדל לבדוק אצל יודעי דבר עם הישיבה עדיין פעילה,בכל מקרה שאר הרשימה די מעודכנת גם בקורונה (יש שם גם שפתחו השנה בקורונה)
אעדכן בל"נ. 
בנוסף אם הציבור מעוניין בישיבות חיזוק שנפתחו/זינקו בעקבות הקורונה, אשתדל להביא בל"נ.המידע יגיע בל"נ מתשאול בחורים..

תוהה ומתבונן

משתמש רגיל
דוד ריזל (הפרסומאי) אמר:
יכול להיות שכדאי לבדוק בחמד יש שם עד כמה שאני זוכר את הרב שלנגר ויתכן שזה פתרון טוב.

zvikap

משתמש רשום
חמד ישיבה מעולה עם יחס אישי אבל בלי השוואה לכל השמות שהוזכרו כאן , גם במספר הבחורים וגם בסגנון הישיבה

אמנם הנושא הוא ישן יחסית אבל אני מעוניין לחדשו כדי לשאול עבור בחור מצויין בגיל הקיבוץ שצריך כעת לחורף ישיבה עם רמה טובה שיהיה לו מקום מכובד אבל בלי משטר כלל אם למשהו יש מידע זה חיוני ממש או אם משהו יודע על מספרים של אנשים שמעסקים עם זה כמו הרב ישראל ליוש מאהבת אהרן וכדומה
וכן לבחור שמעוניין להיות מדריך וכדומה בישיבה קטנה אם למשהו יש מידע על ישיבה שמעוניינת

נושאים דומים

חלק עליון תַחתִית