סקר פורום לתורה - "בשם אומרו"

אאבבגג

משתמש רגיל
שמעיה אמר:
שליחה על ידי שמעיה » 06 פברואר 2020, 16:27

ציטוט
יושב אוהלים כתב: ↑06 פברואר 2020, 15:41
שמעיה כתב: ↑05 פברואר 2020, 16:59
אם הת''ח הללו ירצו להשתתף רק בחלקים התורניים, לא נמצא עיקר מטרת הפורום חסר,

אם יגבילו את זה לפורמים מסויימים יכניסו אינשי דלא מעלי את דיעותיהם בקטיגוריות פתוחות (תורניות) במסוה של קשר לאותו קטיגוריה.

אפשר להעביר את האשכולות הללו על כרעיהם וקרבם לאקטואליה, ובכך למנוע מהם לזהם את המרחב.
ובכך לזהם את אקטואליה...

אאבבגג

משתמש רגיל
דעתי הענייה היא לאפשר כפל ניקים לאיש אחד, מכיוון שלעיתים אדם רוצה לעסוק בנושא מסויים בלי זיקה לחלקים אחרים.
אך אציין שלדרישת ההזדהות יש תועלת פשוטה גם אם יש ניקים כפולים
והיא -
שניקים שמתנהלים שלא כראוי, יחסמו ברמת ההזדהות וממילא כל שלל ניקיהם יחסם בו במקום בלי אפשרות לפתוח ניק חדש בחצי שנה שלאחריה.

אין ספק שחסימה כזו תגרום לכך שאנשים יחשבו פעמיים לפני שהם מדברים ברמה נמוכה. המצב כיום הוא שניק שנחסם לא מרגיש כל קושי, הוא פשוט פותח ניק חדש, וזה ייפסק.

שמעיה

משתמש ותיק
אאבבגג אמר:
שמעיה אמר:
שליחה על ידי שמעיה » 06 פברואר 2020, 16:27

ציטוט
יושב אוהלים כתב: ↑06 פברואר 2020, 15:41
שמעיה כתב: ↑05 פברואר 2020, 16:59
אם הת''ח הללו ירצו להשתתף רק בחלקים התורניים, לא נמצא עיקר מטרת הפורום חסר,

אם יגבילו את זה לפורמים מסויימים יכניסו אינשי דלא מעלי את דיעותיהם בקטיגוריות פתוחות (תורניות) במסוה של קשר לאותו קטיגוריה.

אפשר להעביר את האשכולות הללו על כרעיהם וקרבם לאקטואליה, ובכך למנוע מהם לזהם את המרחב.
ובכך לזהם את אקטואליה...
לא. כי אינשי דלא מעלי פותחי האשכולות המזהמים הללו, לא יוכלו להמשיך ולפתח אותם. ובכך רק חברי אקטואליה המזוהים יוכלו לדון ולסגור עניינים במנוחה.

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
פותח הנושא
ברוך השם הגענו כבר ל-99 טפסים שנשלחו
אנא מכם, אל תימנעו מלהביע את דעתכם, כל הצבעה והצעה יועילו להחלטות וקביעת אופי הפורום שלנו

חדא

משתמש ותיק
האמצע היחיד לשמור על רמה גבוהה הוא למחוק כל הודעה ברמה נמוכה, כך שלכותבים באופן כזה יצא החשק לעשות זאת
בשביל זה צריך כמובן שהמוחק יהיה ברמה גבוהה.

דורדיא

משתמש ותיק
מזה זמן רב שאיני משתתף ו\או מגיב בפורום
משום שאני חש איזושהו פטרונות על דיעות ו\או צנזור שמחליט מי מהתגובות ראוי לדיון ומי לא.

הערכתי מאד את פועלו של הפורום דווקא בגלל שבו אפשר לכתוב באנונימיות, בפתיחות מחשבתית וכו'
זו הייתה לענ"ד מעלתו וגאוותו של הפורום.

אם ישנם כותבים אשר אינם ראויים מכל סיבה שהיא,
יהא זה להחלטת הגולשים בלבד.

נסיונות מכאניים להעלות את הרמה כמו הזדהות בפני מנהל הפורום האנונימי
איבדה בעיניי לפחות את הטעם מהפורום.
וברור שתידון לכישלון.

אין זה סותר כלל כי יש עליי חובת הכרת הטוב לפורום.
ואני מביע
ייש"כ לעוסקים במלאכה.

אני מודה להם באמת באמת על הבמה שניתנה לי ולחבריי היקרים האנונימיים,

הרבה הצלחה.

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
פותח הנושא
אנו מודים לכל אלו (120 במספר) שהקדישו מזמנם ושלחו את תגובותיהם. הסקר ננעל כעת. לאחר למידה מעמיקה של התוצאות וקבלת החלטות נשוב ונעדכן את המשתמשים. ולוואי שנזכה להגדיל תורה ולהאדירה.
אם אתה חושב שיש לך משהו לומר לנו בכל זאת, תוכל להביע אותו באשכול זה

חלק עליון תַחתִית