קבלת עלוני שבת במרוכז במייל אחד

בשורה משמחת:
אחת הבעיות הגדולות של עולם העלונים - היא הבלאגן שההרשמה לרשימות התפוצה השונות יוצרת.

להלן הפתרון:
יצרנו טופס שדרכו ניתן לסמן באלו עלונים אתה מעוניין, ובכל שבוע תקבל אל חשבון המייל שלך - את כל העלונים בהם חפצת.

להלן קישור לטופס המדובר,
בהצלחה

https://forms.gle/ncYfaAo8PHaH1z6i6

עלוני עונג שבת

משתמש חדש
פותח הנושא
ניתן לראות בטופס שכבר יש כמה עשרות עלונים, אך מן הסתם פספתי חלק מהם,
מי שרוצה לזכות את הרבים יכול לעבור על הרשימה ולעדכן כאן או דרך המייל בעלונים אחרים שכדאי להכניסם לרשימה.

עלוני עונג שבת

משתמש חדש
פותח הנושא
משתדל לעשות רצון ה' אמר:
זה מערכת אוטומטית שתשלח כל שבוע לכל אחד לפי הדרישה שקבע?

אפשר לשנות את הבחירה?
זו מערכת אוטומטית למחצה,
אך היא שואבת את הנתונים כל הזמן מהטופס - ולכן אפשר לשנות את הבחירה.
באופן כללי מומלץ למי שהוסיף שם של עלון שלא היה קיים ברשימה, באופציית "אחר" - לשוב ולסמן אותו בV אחרי שהוא מתווסף לרשימת העלונים הקבועה.

עלוני עונג שבת

משתמש חדש
פותח הנושא
אברהם בן ארוש אמר:
אפשר גם להוריד את עלוני השבת בהם אתם חפצים מאתר גליונות
https://gilyonot.jewishoffice.co.il/

יש הרבה אתרים להורדת גליונות,
הרעיון הוא בין היתר גם לייתר את הצורך בהורדה מהאתרים, דבר שלוקח זמן רב [מנסיון, בכל האתרים הללו גם באתר הנ"ל]

עלה מבבל

משתמש ותיק
עלוני עונג שבת אמר:
בשורה משמחת:
אחת הבעיות הגדולות של עולם העלונים - היא הבלאגן שההרשמה לרשימות התפוצה השונות יוצרת.

להלן הפתרון:
יצרנו טופס שדרכו ניתן לסמן באלו עלונים אתה מעוניין, ובכל שבוע תקבל אל חשבון המייל שלך - את כל העלונים בהם חפצת.

להלן קישור לטופס המדובר,
בהצלחה

סתם שאלה, אתה [או מישהוא אחר] מרויח מזה?

עלוני עונג שבת

משתמש חדש
פותח הנושא
עלה מבבל אמר:
עלוני עונג שבת אמר:
בשורה משמחת:

להלן הפתרון:

להלן קישור לטופס המדובר,
בהצלחה

השאלה במקומה - התשובה היא: לא.
אבל גם אם הייתי מרוויח מזה (ואין לי מושג איך אפשר :) - אם זה מועיל למישהו, אז מה אכפת?

עלה מבבל

משתמש ותיק
עלוני עונג שבת אמר:
עלה מבבל אמר:
עלוני עונג שבת אמר:
בשורה משמחת:

להלן הפתרון:

להלן קישור לטופס המדובר,
בהצלחה

אבל גם אם הייתי מרוויח מזה (ואין לי מושג איך אפשר :) - אם זה מועיל למישהו, אז מה אכפת?
אז, כל האתרים למיניהם להורדת עלונים הוא זיכוי הרבים נטו?
אם כן, אשרי העם שככה לו

עלוני עונג שבת

משתמש חדש
פותח הנושא
עלה מבבל אמר:
עלוני עונג שבת אמר:
עלה מבבל אמר:
אם כן, אשרי העם שככה לו
יש אתרים שמבקשים כסף מבעלי העלונים על פרסום העלון.
יש אתרים שנהנים מתנועה באתר, לצרכי פרסום אחרים או אפשרויות אחרות שיש להם באתר ואנשים נחשפים להם בעקבות השיטוט הממושך להורדת העלונים.

עלוני עונג שבת

משתמש חדש
פותח הנושא
אני רואה צורך לדווח לציבור היקר על למעלה מ50 מצטרפים תוך פחות מ24 שעות.
אנו פועלים כעת מול מחברי העלונים במטרה להקדים את קבלת העלונים עוד לפני העלאתם לאתרים - כדי לייעל את מערכת ההפצה.

שואל כעניין

משתמש ותיק
עלוני עונג שבת אמר:
אנו פועלים כעת מול מחברי העלונים במטרה להקדים את קבלת העלונים עוד לפני העלאתם לאתרים - כדי לייעל את מערכת ההפצה.

מתי מגיע המייל? , באיזה שעה? (מאוחר בלילה או בערב?)

עלוני עונג שבת

משתמש חדש
פותח הנושא
משתדל לעשות רצון ה' אמר:
עלוני עונג שבת אמר:
(ואין לי מושג איך אפשר :)

לצרף למייל פרסומת קטנה,  [מגיע לך קצת כסף, לא]
בהצלחה.

מילא, לא חושב שמדובר בכסף גדול. יש היום אנשים שזה המקצוע שלהם, וזה לא אני.

עלוני עונג שבת

משתמש חדש
פותח הנושא
שואל כעניין אמר:
עלוני עונג שבת אמר:

מתי מגיע המייל? , באיזה שעה? (מאוחר בלילה או בערב?)
זו הפעלה של הבוט שדורשת משאבים, ולכן תלוי בפניות המחשב. נשתדל לעשות יותר מאוחר [השבוע נשלח באמת בשעות הערב]

עלוני עונג שבת

משתמש חדש
פותח הנושא
סיכום השבוע:
קרוב למאה מצטרפים בס"ד
בעזרת השם בשבוע הבא נייעל את רשימת העלונים: עלונים שלא היה להם ביקוש כמעט יוסרו מהרשימה ובמקומם יכנסו עלונים בעלי ביקוש גבוה.
אני פועל מול בעלי העלונים לקבל את העלונים כבר מוקדם בשבוע [ובעזרת השם אציין ליד כל עלון מתי הוא מתקבל, כדי שיהיה קל יותר לקבל את ההחלטה באיזה יום לשלוח].

מאחר ומלבד עלונים בכל שבוע יש חומרים רבים אחרים שאנשים כותבים ועשויים לעניין את הציבור [ספרים, חוברות, חבורות ועוד ועוד] - בכל שבוע ישלח לכל המנויים טופס ובו רשימת כל הדברים העומדים לשליחה ואינם עלונים - וכל אחד יוכל להחליט מה הוא רוצה לקבל. בעלי 'חומרים' מסוג זה - מתבקשים לשולחם למערכת.

שבת שלום

שואל כעניין

משתמש ותיק
עלוני עונג שבת אמר:
סיכום השבוע:
קרוב למאה מצטרפים בס"ד
בעזרת השם בשבוע הבא נייעל את רשימת העלונים: עלונים שלא היה להם ביקוש כמעט יוסרו מהרשימה ובמקומם יכנסו עלונים בעלי ביקוש גבוה.
אני פועל מול בעלי העלונים לקבל את העלונים כבר מוקדם בשבוע [ובעזרת השם אציין ליד כל עלון מתי הוא מתקבל, כדי שיהיה קל יותר לקבל את ההחלטה באיזה יום לשלוח].

מאחר ומלבד עלונים בכל שבוע יש חומרים רבים אחרים שאנשים כותבים ועשויים לעניין את הציבור [ספרים, חוברות, חבורות ועוד ועוד] - בכל שבוע ישלח לכל המנויים טופס ובו רשימת כל הדברים העומדים לשליחה ואינם עלונים - וכל אחד יוכל להחליט מה הוא רוצה לקבל. בעלי 'חומרים' מסוג זה - מתבקשים לשולחם למערכת.

שבת שלום

מה קורה עם הרובוט הזה, הוא כבר עובד?,
כי אני עדיין לא קיבלתי שום מייל מהם.

ריש תורא

משתמש ותיק
יש עלון או חוברת שבועית מאוד איכותית 'הבינני' מהרב שמעון שפיצר, אלא שאיני יודע אם ניתן להשיגה במייל

חיים כץ

משתמש ותיק
עלה מבבל אמר:
עלוני עונג שבת אמר:
עלה מבבל אמר:
אם כן, אשרי העם שככה לו
וגם אם  זה ברוטו  "אשרי העם שככה לו"

חלק עליון תַחתִית