מעוניין לקנות תוכנת קלזכור

שטייגען

משתמש חדש
פותח הנושא
א. קשה לי עם המראה הדי גרוע
ב. הממשק קשה ולא נח, איך שאני מכיר את עצמי אני לא ישרוד עם כזה דבר יותר מדי זמן

(בנוסף התוכנה לא רצה לי על המחשב)

נחמן הקטן

משתמש ותיק
אני מוכן למכור את התוכנה, אך ידוע לך איך ניתן להעביר אותה ?

רבינוביץ הלוי

משתמש ותיק
חבל שאנשים משלמים אלפי ש"ח על קל לזכור כשאפשר לקנות תוכנה באותה רמה- "שינונון" ב490 ש"ח.
וכן חינם בתוכנת אנקי בעברית (אמנם המראה של אנקי פחות יפה משינונון וקל לזכור)

MERS

משתמש חדש
יש עוד מישהו שרוצה לקנות?- אני גם מעוניין למכור, לא היה לי מספיק זמן לשבת עליה בכל יום ואני לא רואה את עצמי מפיק ממנה את התועלת שרציתי, [מאידך שי לי חבר שזוכה ב"ה להשקיע בזה והוא ב"ה נהנה עד הגג] זה תלוי כל אחד במה שהוא.

אבוקה כנגדו

משתמש ותיק
רבינוביץ הלוי אמר:
חבל שאנשים משלמים אלפי ש"ח על קל לזכור כשאפשר לקנות תוכנה באותה רמה- "שינונון" ב490 ש"ח.
זה פשוט מאוד, תוכנות אלו זה לא איזה מזגן שאם מצאת בחינם וזה מחמם אותו הדבר למאי נ"מ, הרי כל תועלתן של אלו הוא ע"י השקעה שעות נוספות ורצון להצליח, וכידוע כשאדם משלם על משהו הוא דואג שזה יצליח, וכן בפסיכולוגים למיניהם, כשמשלם עליהם רוצה שיראה בו שינוי ולכך זה עוזר יותר מאשר עיצה חינמית של ידיד קרוב...
כך שכמה שמשלמים יותר טוב יותר

יהודה אנגל

משתמש רשום
ערב טוב
מי שמוענין לקנות קל לזכור
אשמח שיקנה דרכי ככה אני יקבל הטבה והוא יקבל הטבה
תודה רבה
המבצע מוגבל לשבוע

רבינוביץ הלוי

משתמש ותיק
יש לי חבר שעבר מקל לזכור לאנקי ויש בזה מעלות יותר מקל לזכור.
הבעיה שקל לזכור משווקים קסם לכולם ומשתתפים בכל מיני פורומים ומוציאים מאברכים אלפי ש"ח בשביל למכור.
אני בכולל גדול מאוד בבני ברק ועשרות אברכים קנו קל לזכור לפני בערך שלוש שנים, אחרי שנה בדקתי ומתוך כל העשרות רק אחד ממשיך את זה, מה שיצא שהלך פה שישים אלף ש"ח לקל לזכור ורק א' מתוך כולם עדיין נהנה. פשוט חבל על הכסף של האברכים
לכן שוה להתחיל מאנקי או שינונון או מחודדים בפיך ולראות אחרי שנה אם אתה מצליח.
ושוב יש לי חבר שהתחיל מקל לזכור ועבר לאנקי.
מישהו בא' הפורומים כבר כתב מה המעלות של התוכנות האחרות על קל לזכור. תבדקו.

נערך לאחרונה:

שלום על ישראל!

משתמש ותיק
הערה חשובה:

אחד שיש לו את זה אמר לי שהיה מוכר את התוכנה אבל למעשה בשעת הקניה כתבו לו שאסור למכור את התוכנה הלאה.
וכל ערום יעשה בדעת (יתכן שזה הפריע להם בעיקר בגלל הקורסים הנלווים שאחרי שהשתמשת בהם א"א למחוק אותם מזיכרונך ולא התוכנה עצמה שאתה לא משכפל).

חלק עליון תַחתִית