פורום אקטואליה

מנהל א'

מנהל האתר
חבר צוות
מנהל האתר
כבר מזמן היו כאלו שהעירו את תשומת לבי שבפורום אקטואליה נפתחים דרך קבע אשכולות, שבמוקדם או במאוחר מגיעים לבזיון ת"ח.
לאור האסונות הגדולים שפוקדים אותנו בתקופה האחרונה [כידוע מרן הגריש"א היה אומר שהמחלה הידועה היא בסיבת בזיון ת"ח, שהרי ע"ז אמרו אין רפואה למכתו], אני מהרהר שוב בדבר כדאיות הפורום הזה, ובכך שאולי עדיף לסגור אותו לחלוטין ולהשאיר את הפורום אך ורק כמקום תורני לימודי, ללא אשכולות השקפתיים ואקטואליים.
מה דעתכם?

שרביה

משתמש ותיק
אני חושב שפורום כזה הוא נחמד ונצרך.
אלא שאולי כדאי שהיד תהיה יותר על ההדק.
ולהוסיף אפשרות של מחיקת הודעות בודדות ע"י מנהלי הפורום (ולא רק אשכולות) עם הודעה על כך שהיתה כאן הודעה שנמחקה מסיבה זאת וזאת.
ובזאת נרויח שיהיה יותר רתיעה מלכתוב שלא כהוגן מכיון שכרגע אם יודע משתמש מסויים שאשכול מסויים בכללותו אינו בעייתי ולא ימחקו אותו אין לו רתיעה מלכ\תוב כדברים האלו ואילו אם ידע שאף הודעה בודדדת יכולה להמחק יחשוב יותר מפעמיים קודם שיכתוב.
וכמובן אם יהיו מידי הרבה הודעות כאלו צריך מלחוק את האשכול.
כך נלע"ד.

שניאור

משתמש ותיק
אולי כדאי לעשות סקר בנושא זה ולתת כמה אפשרויות, למשל:
למחוק את פורום אקטואליה בכלל
להשאיר אבל לתת יד חופשית למנהלים למחוק הודעות.
כל אשכול שנפתח בנושא טעון למחוק אותו מיידית.
ועוד כיד הדמיון הטובה על המנהלים.

אבל לא לתת אפשרות כלל להשאיר את הפורום על מתכונתו העכשווית, כי כמו שכבר הערתם זה מאוד לא טוב.

יעקב שלם

משתמש ותיק
שאלה

אולי זה ניקים מסויימים שמחפשים את זה ושם זה עיקר כתיבתם
שאפשר להרגיע אותם

(אולי ביניהם אני...)

דרורי

משתמש ותיק
מנהל א' אמר:
כבר מזמן היו כאלו שהעירו את תשומת לבי שבפורום אקטואליה נפתחים דרך קבע אשכולות, שבמוקדם או במאוחר מגיעים לבזיון ת"ח.
לאור האסונות הגדולים שפוקדים אותנו בתקופה האחרונה [כידוע מרן הגריש"א היה אומר שהמחלה הידועה היא בסיבת בזיון ת"ח, שהרי ע"ז אמרו אין רפואה למכתו], אני מהרהר שוב בדבר כדאיות הפורום הזה, ובכך שאולי עדיף לסגור אותו לחלוטין ולהשאיר את הפורום אך ורק כמקום תורני לימודי, ללא אשכולות השקפתיים ואקטואליים.
מה דעתכם?

אחר בקשת מחילה מהמנהלים
יש צדק בדבריכם שבמוקדם או במאוחר מגיעים לבזיון ת"ח וצריך לקובע כללים מסוימים
אבל אין צדק כאשר ניקים מסוימים כותבים כנגד השקפת התורה בכלל [ללא קשר לצדדים ופוליטיקה] המשותפת לכל הצדדים. @יואל נהרי ביטא את הדברים בצורה טובה באחד האשכולות. ולכך במקום שתחששו רק לבזיון תלמידי חכמים בעיקר תחששו לחילול כבוד הקב"ה

שרביה

משתמש ותיק
דרורי אמר:
מנהל א' אמר:
מה דעתכם?

אחר בקשת מחילה מהמנהלים
יש צדק בדבריכם שבמוקדם או במאוחר מגיעים לבזיון ת"ח וצריך לקובע כללים מסוימים
אבל אין צדק כאשר ניקים מסוימים כותבים כנגד השקפת התורה בכלל [ללא קשר לצדדים ופוליטיקה] המשותפת לכל הצדדים. @יואל נהרי ביטא את הדברים בצורה טובה באחד האשכולות. ולכך במקום שתחששו רק לבזיון תלמידי חכמים בעיקר תחששו לחילול כבוד הקב"ה

וזה לא רק בפורום אקטואליה.

מנהל א'

מנהל האתר
חבר צוות
מנהל האתר
פותח הנושא
תודה רבה לניק @מנהל פורום אקטואליה, שנטל על עצמו את מלאכת הפיקוח למען הסדר הטוב בפורום אקטואליה.
המטרה היא שכל נושא שאינו תורני נטו, לא יהיה במקום אחר, אלא רק בתת פורום אקטואליה, וגם בפורום אקטואליה יהיה פיקוח הדוק כדי שהרמה בו תהיה גבוהה, ללא אשכולות שבאים לזלזול בגדולי התורה, ביטויים שאינם הולמים וכיו"ב, כמו שכתב המנהל בהודעה הנעוצה שם.
רעיונות נוספים, הערות וכד', ניתן לכתוב באשכול הזה, או לפנות למנהל פורום אקטואליה.

בברכה מרובה וחנוכה שמח

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
יש"כ למנהלים.

בהזדמנות זו אבקש מכל חו"ר הפורום, שכל משתמש שנתקל באשכול שנראה שמקומו באקטואליה נא לדווח עליו ולציין ששייך לקטגוריה אקטואליה.
וכמובן, כל הנתקל בהודעה שאינה הולמת ידווח על כך לאלתר.

כמו"כ, אשמח לעזרה בהנ"ל גם באשכולות ישנים, לזרוק קליפתם ולשמור תוכנם.

משה-הלוי

משתמש ותיק
אם רוצים להשאיר צריך למנות (לענ''ד) עוד כמה מנהלי פורום אקטואליה ולמחוק על כל צעד ושעל שלא מוצא חן.

דניאלי

משתמש ותיק
אני גם חושב כמוכם ומסיבה אחרת, שזה גורם לפורום מלהיות התעסקות בתורה ובמצוות להיהפך לאתר לבזבוז זמן,
בנוסף לזה שזה מחבר מן הסתם לפורום משועממים שזה עיקר עיסוקם ולא מוסיפים דבר...

חלק עליון תַחתִית