פורומים מיוחדים

לומד טוב

משתמש רגיל
לכבוד המנהלים היקרים שלום
רציתי לשאול למה האשכולות בפורומים המיוחדים (הפורום שלנו ועזרה) לא מופיעים בנושאים אחרונים ואם אפשר נשמח שתסדרו את זה

הפקדתי שומרים

משתמש ותיק
הייתי גם רוצה לשאול, מה ענין להכליל את כל הפורומים שאינם נוגעים לדברי תורה במישרין, אלא אשכולות שרוב רובם גם אם לא לשון הרע, אבל דברים שכל אחד כותב שמועות וחצי אמיתות, שלא יוסיפו דבר לכבודה של תורה.
אשכולים לעניני כשרויות מן הראוי שיופיעו בפורטל לא בעמוד ראשי, כך אני חשוב, וכדאי לעשות סקר מה דעת רוב החברים בדבר.
פורום של תורה הוא פורום איכותי לברר שאלות בתורה.
שמועות על כשרות פאות וכדומה אלו דברים שלא נוגעים במשירים לד"ת. ראוי לבדוק את הדברים.

לומד טוב

משתמש רגיל
פותח הנושא
ר' @הפקדתי שומרים רק תגיד לי איך פותחים סקר כי אני לא מוצא איפה פותחים נראה לי שהורידו את האופציה הזאת מהפורום (וסליחה מכולם על שינויי הנושאים)

אחד התלמידים

משתמש ותיק
@הפקדתי פורום של תורה הוא פורום איכותי לא רק לברר שאלות בתורה, אלא גם לברר שאלות הקשוות לקיום התורה. ושאלות בכשרות בכלל זה. ואם כי יש להצטער שלפעמים צריכים לכתוב לשון הרע, הרי מבואר בשמירת הלשון שבמקום שמותר לספר לשון לתועלת יש גם חיוב לספר. ולמיחש מיהא בעי.

הפקדתי שומרים

משתמש ותיק
פורום איכותי הוא לא של שמועות וחצי אמיתות,
בדרך כלל אותם אלה שעסוקים בכשרויות ופאות, לא מוסיפים המון לאשכולות של דברי תורה,
שאלה כללית לכל החברים, שיצביעו אם מעדיפים פורום של ד' תורה בעמוד הראשי. ושאר נושאי הכשרויות וכדו' שאף אחד לא באמת מסתמך על מה שכל אחד יכתוב בנושאי הכשרויות, בפרט שמעלים שמועות שעדיין לא ביררו כל צרכם. ולכן גם אם יש לזה מקום, לא על חשבון גופם של ד"ת.

לומד טוב

משתמש רגיל
פותח הנושא
ר' @הפקדתי שומרים
איך יוצרים סקר (או שתיצור אתה סקר גם על השאלה שלך וגם על השאלה שלי)
תודה מראש

הפקדתי שומרים

משתמש ותיק
לומד טוב אמר:
ר' @הפקדתי שומרים רק תגיד לי איך פותחים סקר כי אני לא מוצא איפה פותחים נראה לי שהורידו את האופציה הזאת מהפורום (וסליחה מכולם על שינויי הנושאים)
כנראה שאין אופציה כזו בידי השמתמשים משקולים כאלה ואחרים. וחזקה על מנהלי פורום של תורה, שמנהלים ביד רמה שאם החליטו כך צריך להיות.

ובנוגע לשאלתי, אשמח מאד אם חברי הפורום יביעו דעתם, אם ראוי או לא. אין צורך לנמק ולקנטר. אלא פשוט לבדוק מה דעת הרוב בזה. מסתמא גם דעת המנהלים נוחה בזה.

אברך

משתמש ותיק
לומד טוב אמר:
רציתי לשאול למה האשכולות בפורומים המיוחדים (הפורום שלנו ועזרה) לא מופיעים בנושאים אחרונים ואם אפשר נשמח שתסדרו את זה
יש את נושאים פעילים, שם זה מופיע.

לומד טוב אמר:
כשאתה פותח נושא חדש, יש לך אפשרות ליצור סקר.
Image.jpg

הפקדתי שומרים

משתמש ותיק
ר' אברך מה דעתך בענין, האם יותר ראוי שנושאים שאינם נוגעים במישרים לד"ת יופיעו בפורטל ולא בדף הראשי.

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
לומד טוב אמר:
מה שאינו "תורה" אינו מופיע שם

סלע

משתמש ותיק
אברך אמר:
לומד טוב אמר:
יש את נושאים פעילים, שם זה מופיע.

לומד טוב אמר:
כשאתה פותח נושא חדש, יש לך אפשרות ליצור סקר.
נסיתי לעשות סקר לא מופיע בכלל אופציה של יצירת סקר. רק קבצים מצורפים.

לומד טוב

משתמש רגיל
פותח הנושא
מנהל ראשי אמר:
לומד טוב אמר:
אפי' אשכולות חשובים כמו בקשו רחמים וכדו' ???!!!

אברך

משתמש ותיק
סלע אמר:
נסיתי לעשות סקר לא מופיע בכלל אופציה של יצירת סקר. רק קבצים מצורפים.
לא ברור. לי מופיעה האפשרות הזו, וכמו שרואים בעליל בתמונה שהעליתי. מצפים לתשובת @מנהל ראשי

מנהל ראשי

חבר צוות
מנהל האתר
לומד טוב אמר:
מנהל ראשי אמר:
לומד טוב אמר:
אפי' אשכולות חשובים כמו בקשו רחמים וכדו' ???!!!
אי אפשר להחריג. מכל מקום לבקשתך העברתי אשכול ספציפי זה לבית המדרש והכל על מקומו יבוא בשלום

אברך

משתמש ותיק
מנהל ראשי אמר:
רק בהודעה ראשונה של נושא אפשר ליצור סקר. מאמין ש @סלע ניסה בתגובה לאשכול קיים
וכמו שכתבתי
אברך אמר:
[highlight=yellow]כשאתה פותח נושא חדש[/highlight], יש לך אפשרות ליצור סקר.

חלק עליון תַחתִית