האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

עזרה ושיתופי מידע בנושאים שאינם קשורים במישרין לתחום התורתי

אור זרוע
הודעות: 701
הצטרף: 09 יולי 2017, 16:43
נתן תודה: 223 פעמים
קיבל תודה: 287 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי אור זרוע » 24 ינואר 2019, 19:15

אם הקו המנחה הוא "לדיבור בלבד" שיחסמו גם את קול הדף וקול הלשון, את השעון הדובר ואת השירות המטאורולוגי.


אהרן דוד
הודעות: 61
הצטרף: 25 אוגוסט 2017, 13:23
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי אהרן דוד » 24 ינואר 2019, 20:22

בסופו של דבר כאדם חרדי וחרד לשלום ילדיו על אף כל המתואר לעיל [שצריך לקחת בערבון מוגבל כל עוד לא שמענו את גרסת הועדה, וכאן המקום לבקש מהם הבהרות] אני מעדיף ועדה שבמשך קרוב לעשרים שנה עושה את מלאכתה מבחינת כשרת הקוים בצורה הטובה ביותר שהיא א' השגחה על עצם המכשירים שלא יהיה בהם כל מרעין בישיין ב' השגחה על קוי התוכן למייהם שכידוע כל גדולי הדור כבר אמרו את דברם אודות הסכנה הגדולה שאכמ"ל עליה, ובעייני הכרתי אברך עילוי משכמו ומעלה שהיה יכול ליהות אחד הגדולים בישראל שמחמת התמכרותו לקויי הניעס והרכילות וכו' התדרדר לשאול תחתיות והוא עצמו התודה שהכל התחיל מאותם קוי תוכן למיניהם. [האם מישהו רוצה שילדיו יקשיבו למהדורות החדשות של ערוץ 2 ודומיהן בכמה מן קוי הניעס יש שלוחה שדרכנ ניתן לשמוע שידורים חיים מכל הטלוזיות בישראל רח"ל] ומי מדבר על ביטול תורה והשקפות קולקלות. [האם אני או ילדי צרכים לדעת את גודל צדקותו או לחליופין גכודל רשעותו של הרב ברלנד וכד']
במשפחתינו יש כמה קוי מידע שכשרצינו לפתוח התקשרנו לועדה ונתנו לנו שלשה חברות שדרכם ניתן להפעיל את הקוים הנ"ל ללא כל עלות והכל בצורה ידידותית וקלה ומעולם לא נחסמו אותם הקוים.
יש מערכה שהועדה מנהלת מול ימות המשיח [שמונע מהמשיח לבוא בגלל כל הלה"ר והרכילות שמרבה] שהיא גורם הפרצות הגדול בתחום שלא מעונין לקבל את מדיניות ועדת הרבנים בכל הענין של קוי הניעס ולשם כך מנהלים מולו מלחמה, אם לשם כך צריך לסגור אף קוים מידע כשרים שפועלים תחת אותו הגוף הרי ועדת הרבנים צודקת ובכך נמנע את הלגטימציה שהם מקבלים ושאותם החפצים בקוי מידע יפתחו זאת תחת החברות המפוקחות ללא כל עלות, ידוע לי על כמה קהילות שעברו לחברות הנ"ל.


אהרן דוד
הודעות: 61
הצטרף: 25 אוגוסט 2017, 13:23
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי אהרן דוד » 24 ינואר 2019, 20:35

כעת מצאתי בפורום של נטפרי שעסקו בכך ולהלן תגובה בענין מחירי המכשירים
"לגופו של עניין.
כאחד שמתוקף תחום עיסוקו מתעסק הרבה מאוד מול ועדת הרבנים ובין היתר משת"פ עימם לגבי תהליכים מסויימים. קראתי את ההודעות והדבר שהכי נכון מבין כל התגובות שראיתי היה מי שהגיב על כך שוועדת הרבנים לא מוציאה תגובות ולכן כל הסיפורים עליהם מקבלים כביכול תוקף.

לוועדת הרבנים כעמותה (או כחברה, אין הבדל, עיין בד"ץ עדה חרדית) יש עלויות עצומות. כמו אנשי מקצוע שתפקידם לאשר מכשירים כשרים, ולתת ייעוץ שוטף על התפחתויות טכנולוגיות שצריך לעקוב אחריהם ולטפל בהם. כמו כן ישנם עלויות של מזכירות ומתן מענה לאלפי!!! מתקשרים בחודש לבירורים וכד'. עלות עצומה נוספת שיש להם היא ייעוץ משפטי. הועדה מתמודדת מידי יום עם כל מיני תביעות כאלו ואחרות נגד ההתנהלות שלה, מכל מיני גורמים אינטרסנטיים שלצורך הרווח האישי שלהם אין להם בעיה לפגוע במושג שנקרא טלפון כשר ומבחינתם לבטל לגמרי את המושג הזה. ( כיוון שכבכ דובר בפורום פה בעבר על הניסיון לתביעה של נטספארק והובן העלויות של התכוננות, תחשבו על כמה וכמה תביעות שחש לוועדה בו זמנית... )

כשהוקמה הוועדה, שוק הסלולר בישראל נשלט בלעדית על ידי 4 חברות סלולריות, כאשר כל מכירות המכשירים בוצעו אך ורק על ידיהם במחירים מופקעים ( מכשיר סמסונג שכמותו מוכרים ב350 ש"ח שילמתם 25*36=900 ש"ח...) וכן על זו הדרך. מכיוון של וועדה ישנן עלויות והחברות הסלולריות הרוויחו מיליונים על גבי מיליונים באמצעות כשרות זו, סוכם על מתן תשלום שוטף קבוע מהחברות לוועדה. ( סתם להבנה, מזכיר זמקבל משכורת של 7000 ש"ח נטו לחודש, מדובר בעלות שכר של 120000 בשנה!!)

במהלך השנים בעקבות רפורמות כאלו ואחרות השתנה שוק הסלולר ומכשירים סלולריים הפכו להיות מוצר מדף, אם מדברים על נוקיה c2 דרך החברות הסלולריות הוא נמכר בזמנו בסביבות ה1000 ש"ח, וכאשר ועדת הרבנים התחילה במהלך של הוצאתו לשוק במתכונת סים פרי, הוא כבר צנח כהתחלה ל600 ש"ח, ומשם ירד הלאה.

כאשר חברה/יבואן באים לפתח מכשיר כשר מסתכלים על הרבה פרמטרים עסקיים. ביניהם כוחות שוק. כוח השוק של המגזר החרדי הוא כ10% מהציבור בישראל, ומכשירים סלולריים כוחם בשוק החרדי הרבה יותר נמוך משוק המכשירים הישראלי הכללי, כיוון ובממוצע גיל ההחזקה החרדי במכשיר סלולרי מתחיל בממוצע גיל 21 בעוד בציבור הכללי הממוצע הוא 8.5? כך שמדובר על הרבה הרבה פחות כדאיות ההשקעה מאחר וציבור היעד קטן יחסית. נתון נוסף וחשוב הוא מתחרים. כיוון שב"ה בציבור שלנו יש הרבה יזמים כל אחד מרגיש את עצמו מספיק מבוסס ומייבין, כדי להיות יבואן בפני עצמו. גם אם נצא מתוך נקודת הנחה שכאשר נביא מכשיר שהוא באמת איכותי הציבור יצביע ברגליים, עדיין מתחרים תמיד מורידים נתח שוק
חברות הסלולר בעקבות הצניחה החדה שחטפו גם מסך החשבונית שנחתכה בכ90%!! וגם מכך שהמכשירים יצאו מתחת שליטתם, וכן העובדה שהמכשירים נמכרים בצורה תחרותית גורמת להם עצמם להוריד מחירים. קצצו באופן משמעותי את הסכום בו הם מעבירים לוועדה עד כדי כך שהגיע לסכומים מצחיקים, וכיוון שעיקר העלויות של הוועדה נובעות מהמכשירים ופחות מהקווים, עברו בוועדה לדרוש כ2-3 ש"ח למכשיר שזהו סכום מגוחך במיוחד, אבל חיוני מאידך לצורך המשך פעילות הוועדה.
כאשר יבואן מייבא מכשיר כשר, עליו להשקיע בעלויות פיתוח גבוהות מאוד כאשר הוא עדיין לא יכול לדעת כמה באמת יצליח למכור מהמכשיר שלו. סתם בשביל שתבינו כאשר ישנם מכשירים כשרים של סמסונג ונוקיה הרי שלא יורוקום - יבואנית נוקיה הרשמית לארץ, ולא סאני - יבואנית סמסונג הרשמית לארץ, מבצעים את פיתוח המכשיר הכשר. הם לא מסכימים להתעסק בנושא. ישנו משקיע שרוכש את המכשירים ומייצר להם כירסה, כאשר במהלך עלויות הפיתוח ישנם עלויות של הרבה מאוד מכשירים שנהרסים ללא אפשרות חידוש, וכן עלויות אחריות נוספות מאחר והאחריות יבואן הבסיסית למכשיר לא חלה כיוון שהמכשיר עבר "שיפוצים"...
והנה קיבלנו יד נוספת שמטפלת במכשיר ועליה להרויח כסף, גם על פיתוח הגירסה, גם "ריבית" על ההשקעה, צריך לצרוב גירסה בכל מכשירי בפני עצמו, כך שיש עלויות של פס ייצור, וכו' וכו'. במקביל אם נדבר על מכשיר "סיני" שם גם ניתן למצוא מכשיר כשר מקביל למכשיר לא כשר אותו דגם רק במחיר יותר זול, צריך לשים לב לעובדה שכשנבוא ליצרן לייצר כמות קטנה של מכשירים,( לרוב ייצור מכשיר נא סביב 100000 יחידות לפס ייצור. )הציבור החרדי כמובן לא מצדיק ייצור כמויות והדבר מתבטא בכך שעלות המכשיא ליבואן הרבה יותר גבוהה. יש לו עלויות של גירסה, עלויות של מו"פ עלויות של מימון, שיווק, אחריות שהוא צריך לספק ( כשמשווים בין המכשירים בד"כ ההשוואה היא מול אתרים, אין להם מחוייבות לחוק הישראלי בנושא אחריות על מכשיר...) סתם בשביל ההבנה עלות של אחריות למכשיר יכולה להגיע לסכום של 30 ש"ח ומעלה מתוך עלות המכשיר!
חשוב שתבינו את המשמעות של מה שכתבתי, ישנם מקרים שיבואן בארץ מקבל את המכשיר לידיים במחיר אפילו יותר יקר ממה שניתן להשיג אותו באתרים כאלו ואחרים!!!

אחרי שעברנו את כל הדרך עד לפה, ב"ה המכשיר הגיע לארץ ועדת הרבנים רבו עם היבואן על המחיר של המכשיר וצליחו להשאיר אותו עם רווח נמוך במיוחד, המכשיר מגיע לחנויות. שם פתאום המחיר שלו מזנק. לא אומר שהם לא צודקים, כל אברך שני פותח היום חנות, ריבוי החנויות הכשרות ( בני ברק לבד כ30 חנויות...) מביא לירידה במכירות, לעומתם עלות אחזקת חנות ועובדים לא מתחשבת במכירות וזה מחייב ייקור במחירי המוצרים.
ישנם לא מעט מכשירים שנמכרים בחנויות הכשרות ברווח של 120%! שזה הרווח הכי גבוה שיש היום בארץ למכשיר סלולרי...

והנה הגענו למצב שמכשיר נוקיה 3310 עולה 200 ש"ח ומעלה יותר ממחירו בחנות אחרת בארץ...

על הדרך 2 מילים על נוקיה 3310. נוקיה נמכרה למיקרוסקופוט שלא עוסקת בייצור מכשירים. כיוון שברצונם לשמר את הרווח על המותג, הם מכרו זיכיון לחברה סינית שתייצר מכשירים תחת המותג נוקיה. מדובר על מכשירים שלא קשורים ל"נוקיה" המקורית בשום קשר, מי שמבין בזה יכול לראות את זה לפי מערכת ההפעלה והמעבד של המכשיר שזה לא מה שהיה...

תודה לכם שקראתם, אתם מוזמנים לשפוט ולהגיב

ע"כ ציטוט ההודעה של @Itshe


חכימא דיהודאי
הודעות: 255
הצטרף: 22 ינואר 2019, 06:56
נתן תודה: 93 פעמים
קיבל תודה: 58 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי חכימא דיהודאי » 24 ינואר 2019, 20:48

אם כבר מדברים על מחירים יש לציין דבר פלא - בחנויות הסלולר במודיעין עילית המחירים נמוכים דרסטית יחסית לבני ברק [גם במודיעין עילית יש הבדל בין החנויות אך חלקם נותנים בניוד 2 קווים מכשיר חינם והנחות מפליגות].
העניין הוא לכאורה התחרות, ברגע שאחד נותן מכשיר נורמלי בחינם השני גם צריך לתת הטבות, בבני ברק פשוט עוד לא הגיע הראשון והמחירים בשמים.


נבשר
הודעות: 2224
הצטרף: 28 אוגוסט 2018, 00:55
נתן תודה: 613 פעמים
קיבל תודה: 563 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי נבשר » 24 ינואר 2019, 20:57

אם מדברים גלויות אשמח לדעת מה המחזור הכספי של העמותה, הועדה הזאת, כמה כסף יש שם בשנה, ומי משלם ומי לא, וכמה שכר "הרבנים" שם, וכן העד"ח.


שאר לעמו
הודעות: 3710
הצטרף: 05 נובמבר 2017, 08:55
נתן תודה: 586 פעמים
קיבל תודה: 1144 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי שאר לעמו » 24 ינואר 2019, 21:30

חכימא דיהודאי כתב:
אינני יודע מה האינטרס שלך, אבל גדולי ישראל מכל החוגים צריכים להסכים לחסימה של קוים שאינם בעיית צניעות כי רק זה הוא המונופול היחיד עליו הם קבלו סמכות ממרן הגריש"א.
דוקא בזמן מרן הגרי"ש מופיע במטרות הועדה שלא יהיו קווי תוכן ושטלפונים ישמשו לשיחות בלבד, אז מה אתה רוצה מבעיות צניעות?
תעודת רישום 2005 - ועדת הרבנים לענייני תקשורת (ע-ר).pdf
כמדומה שתגובתך כלפי. אשיב לך: קוי התוכן של אז היו רק קוים לא צנועים או של הוללות. נקודה. לא יודע בן כמה היית אז, אבל זה מה שהיה.
לקחת את זה לכיום - זו חוצפה מופלגת ובריונות בחסות הדת.

ואגב הנושא של חסימת הודעות וכיו"ב זה בא מחסידי גור, והגרשי"א לא התעמת על זה.

סמל אישי של משתמש

אאד
הודעות: 13
הצטרף: 02 יולי 2017, 20:50
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 5 פעמים
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי אאד » 24 ינואר 2019, 21:36

אהרן דוד כתב:בסופו של דבר כאדם חרדי וחרד לשלום ילדיו על אף כל המתואר לעיל [שצריך לקחת בערבון מוגבל כל עוד לא שמענו את גרסת הועדה, וכאן המקום לבקש מהם הבהרות] אני מעדיף ועדה שבמשך קרוב לעשרים שנה עושה את מלאכתה מבחינת כשרת הקוים בצורה הטובה ביותר שהיא א' השגחה על עצם המכשירים שלא יהיה בהם כל מרעין בישיין ב' השגחה על קוי התוכן למייהם שכידוע כל גדולי הדור כבר אמרו את דברם אודות הסכנה הגדולה שאכמ"ל עליה, ובעייני הכרתי אברך עילוי משכמו ומעלה שהיה יכול ליהות אחד הגדולים בישראל שמחמת התמכרותו לקויי הניעס והרכילות וכו' התדרדר לשאול תחתיות והוא עצמו התודה שהכל התחיל מאותם קוי תוכן למיניהם. [האם מישהו רוצה שילדיו יקשיבו למהדורות החדשות של ערוץ 2 ודומיהן בכמה מן קוי הניעס יש שלוחה שדרכנ ניתן לשמוע שידורים חיים מכל הטלוזיות בישראל רח"ל] ומי מדבר על ביטול תורה והשקפות קולקלות. [האם אני או ילדי צרכים לדעת את גודל צדקותו או לחליופין גכודל רשעותו של הרב ברלנד וכד']
במשפחתינו יש כמה קוי מידע שכשרצינו לפתוח התקשרנו לועדה ונתנו לנו שלשה חברות שדרכם ניתן להפעיל את הקוים הנ"ל ללא כל עלות והכל בצורה ידידותית וקלה ומעולם לא נחסמו אותם הקוים.
יש מערכה שהועדה מנהלת מול ימות המשיח [שמונע מהמשיח לבוא בגלל כל הלה"ר והרכילות שמרבה] שהיא גורם הפרצות הגדול בתחום שלא מעונין לקבל את מדיניות ועדת הרבנים בכל הענין של קוי הניעס ולשם כך מנהלים מולו מלחמה, אם לשם כך צריך לסגור אף קוים מידע כשרים שפועלים תחת אותו הגוף הרי ועדת הרבנים צודקת ובכך נמנע את הלגטימציה שהם מקבלים ושאותם החפצים בקוי מידע יפתחו זאת תחת החברות המפוקחות ללא כל עלות, ידוע לי על כמה קהילות שעברו לחברות הנ"ל.
אני לא מקשיב לקווי נייעס
ואף לא ארצה שילדיי יקשיבו
אך למה לחסום את הקו המשפחתי
המערכת הקהילתית ועוד ועוד
אין דין ואין דיין!?!?
אין בקרה מה חוסמים ומה לא?
אולי יחסמו את הטלפון הביתי שלך
היות ובזק מפעילים מערכות ללא בקרה
וכן הם נותנים שירותי אינטרנט קלוקלים


שאר לעמו
הודעות: 3710
הצטרף: 05 נובמבר 2017, 08:55
נתן תודה: 586 פעמים
קיבל תודה: 1144 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי שאר לעמו » 24 ינואר 2019, 21:36

אהרן דוד כתב:בסופו של דבר כאדם חרדי וחרד לשלום ילדיו על אף כל המתואר לעיל [שצריך לקחת בערבון מוגבל כל עוד לא שמענו את גרסת הועדה, וכאן המקום לבקש מהם הבהרות] אני מעדיף ועדה שבמשך קרוב לעשרים שנה עושה את מלאכתה מבחינת כשרת הקוים בצורה הטובה ביותר שהיא א' השגחה על עצם המכשירים שלא יהיה בהם כל מרעין בישיין ב' השגחה על קוי התוכן למייהם שכידוע כל גדולי הדור כבר אמרו את דברם אודות הסכנה הגדולה שאכמ"ל עליה, ובעייני הכרתי אברך עילוי משכמו ומעלה שהיה יכול ליהות אחד הגדולים בישראל שמחמת התמכרותו לקויי הניעס והרכילות וכו' התדרדר לשאול תחתיות והוא עצמו התודה שהכל התחיל מאותם קוי תוכן למיניהם. [האם מישהו רוצה שילדיו יקשיבו למהדורות החדשות של ערוץ 2 ודומיהן בכמה מן קוי הניעס יש שלוחה שדרכנ ניתן לשמוע שידורים חיים מכל הטלוזיות בישראל רח"ל] ומי מדבר על ביטול תורה והשקפות קולקלות. [האם אני או ילדי צרכים לדעת את גודל צדקותו או לחליופין גכודל רשעותו של הרב ברלנד וכד']
במשפחתינו יש כמה קוי מידע שכשרצינו לפתוח התקשרנו לועדה ונתנו לנו שלשה חברות שדרכם ניתן להפעיל את הקוים הנ"ל ללא כל עלות והכל בצורה ידידותית וקלה ומעולם לא נחסמו אותם הקוים.
יש מערכה שהועדה מנהלת מול ימות המשיח [שמונע מהמשיח לבוא בגלל כל הלה"ר והרכילות שמרבה] שהיא גורם הפרצות הגדול בתחום שלא מעונין לקבל את מדיניות ועדת הרבנים בכל הענין של קוי הניעס ולשם כך מנהלים מולו מלחמה, אם לשם כך צריך לסגור אף קוים מידע כשרים שפועלים תחת אותו הגוף הרי ועדת הרבנים צודקת ובכך נמנע את הלגטימציה שהם מקבלים ושאותם החפצים בקוי מידע יפתחו זאת תחת החברות המפוקחות ללא כל עלות, ידוע לי על כמה קהילות שעברו לחברות הנ"ל.
הם לא קבלו הסמכה לעניני חינוך ותוכן של קוים חרדיים. בשום אופן לא! אין להם מנדט לכך, ובפרט שפועל יוצא שהם משתמשים בו לרעה! וביודעין ובמצח נחושה.
אם יש קוי נייעס שמהם ניתן להגיע לאתרי חדשות חילוניים ברור שייחסמו, אלא שכמדומה שזה מעט שבמעט, זה לא הנושא שעליו מתרעמים עליהם.
זה שהם עושים עבודתם בענין מכשירים, לא אומר שהם יכולים לעשות מה שבא להם בתחומים אחרים.

ממכתבים שצורפו לעיל נראה שאכן הוועדה ניתקה את עצמה מהרבנים! והרבנים לא מפקחים על הוועדה


אהרן דוד
הודעות: 61
הצטרף: 25 אוגוסט 2017, 13:23
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי אהרן דוד » 24 ינואר 2019, 22:18

אאד כתב:
אהרן דוד כתב:בסופו של דבר כאדם חרדי וחרד לשלום ילדיו על אף כל המתואר לעיל [שצריך לקחת בערבון מוגבל כל עוד לא שמענו את גרסת הועדה, וכאן המקום לבקש מהם הבהרות] אני מעדיף ועדה שבמשך קרוב לעשרים שנה עושה את מלאכתה מבחינת כשרת הקוים בצורה הטובה ביותר שהיא א' השגחה על עצם המכשירים שלא יהיה בהם כל מרעין בישיין ב' השגחה על קוי התוכן למייהם שכידוע כל גדולי הדור כבר אמרו את דברם אודות הסכנה הגדולה שאכמ"ל עליה, ובעייני הכרתי אברך עילוי משכמו ומעלה שהיה יכול ליהות אחד הגדולים בישראל שמחמת התמכרותו לקויי הניעס והרכילות וכו' התדרדר לשאול תחתיות והוא עצמו התודה שהכל התחיל מאותם קוי תוכן למיניהם. [האם מישהו רוצה שילדיו יקשיבו למהדורות החדשות של ערוץ 2 ודומיהן בכמה מן קוי הניעס יש שלוחה שדרכנ ניתן לשמוע שידורים חיים מכל הטלוזיות בישראל רח"ל] ומי מדבר על ביטול תורה והשקפות קולקלות. [האם אני או ילדי צרכים לדעת את גודל צדקותו או לחליופין גכודל רשעותו של הרב ברלנד וכד']
במשפחתינו יש כמה קוי מידע שכשרצינו לפתוח התקשרנו לועדה ונתנו לנו שלשה חברות שדרכם ניתן להפעיל את הקוים הנ"ל ללא כל עלות והכל בצורה ידידותית וקלה ומעולם לא נחסמו אותם הקוים.
יש מערכה שהועדה מנהלת מול ימות המשיח [שמונע מהמשיח לבוא בגלל כל הלה"ר והרכילות שמרבה] שהיא גורם הפרצות הגדול בתחום שלא מעונין לקבל את מדיניות ועדת הרבנים בכל הענין של קוי הניעס ולשם כך מנהלים מולו מלחמה, אם לשם כך צריך לסגור אף קוים מידע כשרים שפועלים תחת אותו הגוף הרי ועדת הרבנים צודקת ובכך נמנע את הלגטימציה שהם מקבלים ושאותם החפצים בקוי מידע יפתחו זאת תחת החברות המפוקחות ללא כל עלות, ידוע לי על כמה קהילות שעברו לחברות הנ"ל.
אני לא מקשיב לקווי נייעס
ואף לא ארצה שילדיי יקשיבו
אך למה לחסום את הקו המשפחתי
המערכת הקהילתית ועוד ועוד
אין דין ואין דיין!?!?
אין בקרה מה חוסמים ומה לא?
אולי יחסמו את הטלפון הביתי שלך
היות ובזק מפעילים מערכות ללא בקרה
וכן הם נותנים שירותי אינטרנט קלוקלים
אתה רוצה ללכת בלי ולהרגיש עם, אין חיה כזאת!!!
אם אתה לא רוצה שילידך יחשפו לכל אותם הדברים אתה צריך להצטרף לאותה המלחמה שמנהלת ועדת הרבנים נגד ימות המשיח שהיא לסגור להם את כל הקוים הכשרים המופעלים דרכם ואולי בכך יפסק הדבר הנורא הזה ע"י שאותה החברה תמנע מהפעלת קוי הנייעס והתועבה ותקבל על עצמה את הוראות ועדת הרבנים [כן תועבה תשאל כל אדם שהקשיב לקוים שיצאו מבית ימות המשיח].
אם חשוב לך קו משפחתי תקים קו כזה במערת כשרה העומדת בכללי ועדת הרבנים.


אהרן דוד
הודעות: 61
הצטרף: 25 אוגוסט 2017, 13:23
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי אהרן דוד » 24 ינואר 2019, 22:22

שאר לעמו כתב:
אהרן דוד כתב:בסופו של דבר כאדם חרדי וחרד לשלום ילדיו על אף כל המתואר לעיל [שצריך לקחת בערבון מוגבל כל עוד לא שמענו את גרסת הועדה, וכאן המקום לבקש מהם הבהרות] אני מעדיף ועדה שבמשך קרוב לעשרים שנה עושה את מלאכתה מבחינת כשרת הקוים בצורה הטובה ביותר שהיא א' השגחה על עצם המכשירים שלא יהיה בהם כל מרעין בישיין ב' השגחה על קוי התוכן למייהם שכידוע כל גדולי הדור כבר אמרו את דברם אודות הסכנה הגדולה שאכמ"ל עליה, ובעייני הכרתי אברך עילוי משכמו ומעלה שהיה יכול ליהות אחד הגדולים בישראל שמחמת התמכרותו לקויי הניעס והרכילות וכו' התדרדר לשאול תחתיות והוא עצמו התודה שהכל התחיל מאותם קוי תוכן למיניהם. [האם מישהו רוצה שילדיו יקשיבו למהדורות החדשות של ערוץ 2 ודומיהן בכמה מן קוי הניעס יש שלוחה שדרכנ ניתן לשמוע שידורים חיים מכל הטלוזיות בישראל רח"ל] ומי מדבר על ביטול תורה והשקפות קולקלות. [האם אני או ילדי צרכים לדעת את גודל צדקותו או לחליופין גכודל רשעותו של הרב ברלנד וכד']
במשפחתינו יש כמה קוי מידע שכשרצינו לפתוח התקשרנו לועדה ונתנו לנו שלשה חברות שדרכם ניתן להפעיל את הקוים הנ"ל ללא כל עלות והכל בצורה ידידותית וקלה ומעולם לא נחסמו אותם הקוים.
יש מערכה שהועדה מנהלת מול ימות המשיח [שמונע מהמשיח לבוא בגלל כל הלה"ר והרכילות שמרבה] שהיא גורם הפרצות הגדול בתחום שלא מעונין לקבל את מדיניות ועדת הרבנים בכל הענין של קוי הניעס ולשם כך מנהלים מולו מלחמה, אם לשם כך צריך לסגור אף קוים מידע כשרים שפועלים תחת אותו הגוף הרי ועדת הרבנים צודקת ובכך נמנע את הלגטימציה שהם מקבלים ושאותם החפצים בקוי מידע יפתחו זאת תחת החברות המפוקחות ללא כל עלות, ידוע לי על כמה קהילות שעברו לחברות הנ"ל.
הם לא קבלו הסמכה לעניני חינוך ותוכן של קוים חרדיים. בשום אופן לא! אין להם מנדט לכך, ובפרט שפועל יוצא שהם משתמשים בו לרעה! וביודעין ובמצח נחושה.
אם יש קוי נייעס שמהם ניתן להגיע לאתרי חדשות חילוניים ברור שייחסמו, אלא שכמדומה שזה מעט שבמעט, זה לא הנושא שעליו מתרעמים עליהם.
זה שהם עושים עבודתם בענין מכשירים, לא אומר שהם יכולים לעשות מה שבא להם בתחומים אחרים.

ממכתבים שצורפו לעיל נראה שאכן הוועדה ניתקה את עצמה מהרבנים! והרבנים לא מפקחים על הוועדה
כן קיבלו הסכמה, לא קיבלו הסכמה, מהיכן אתה יודע, זה לא מענין! לענ"ד כל אדם שיראת השם בקרבו רוצה שהם יטפלו בדבר הנורא הזה וצריך לחזק ידם ולא להרפותם.
נ.ב אין בתמכיתי במאבק בימות המשיח שום הסכמה לפעילות הכללית של ועדת הרבנים ובמידה ואכן יש שם התנהלות שאינה רויה בתחומים אחרים יש לעורר עליהם ולפתור אותם מי.ד אך את המלחמה ב"ימות המשיח" צריך לחזק !!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש

אאד
הודעות: 13
הצטרף: 02 יולי 2017, 20:50
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 5 פעמים
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי אאד » 24 ינואר 2019, 23:23

אהרן דוד כתב:
אאד כתב:
אהרן דוד כתב:בסופו של דבר כאדם חרדי וחרד לשלום ילדיו על אף כל המתואר לעיל [שצריך לקחת בערבון מוגבל כל עוד לא שמענו את גרסת הועדה, וכאן המקום לבקש מהם הבהרות] אני מעדיף ועדה שבמשך קרוב לעשרים שנה עושה את מלאכתה מבחינת כשרת הקוים בצורה הטובה ביותר שהיא א' השגחה על עצם המכשירים שלא יהיה בהם כל מרעין בישיין ב' השגחה על קוי התוכן למייהם שכידוע כל גדולי הדור כבר אמרו את דברם אודות הסכנה הגדולה שאכמ"ל עליה, ובעייני הכרתי אברך עילוי משכמו ומעלה שהיה יכול ליהות אחד הגדולים בישראל שמחמת התמכרותו לקויי הניעס והרכילות וכו' התדרדר לשאול תחתיות והוא עצמו התודה שהכל התחיל מאותם קוי תוכן למיניהם. [האם מישהו רוצה שילדיו יקשיבו למהדורות החדשות של ערוץ 2 ודומיהן בכמה מן קוי הניעס יש שלוחה שדרכנ ניתן לשמוע שידורים חיים מכל הטלוזיות בישראל רח"ל] ומי מדבר על ביטול תורה והשקפות קולקלות. [האם אני או ילדי צרכים לדעת את גודל צדקותו או לחליופין גכודל רשעותו של הרב ברלנד וכד']
במשפחתינו יש כמה קוי מידע שכשרצינו לפתוח התקשרנו לועדה ונתנו לנו שלשה חברות שדרכם ניתן להפעיל את הקוים הנ"ל ללא כל עלות והכל בצורה ידידותית וקלה ומעולם לא נחסמו אותם הקוים.
יש מערכה שהועדה מנהלת מול ימות המשיח [שמונע מהמשיח לבוא בגלל כל הלה"ר והרכילות שמרבה] שהיא גורם הפרצות הגדול בתחום שלא מעונין לקבל את מדיניות ועדת הרבנים בכל הענין של קוי הניעס ולשם כך מנהלים מולו מלחמה, אם לשם כך צריך לסגור אף קוים מידע כשרים שפועלים תחת אותו הגוף הרי ועדת הרבנים צודקת ובכך נמנע את הלגטימציה שהם מקבלים ושאותם החפצים בקוי מידע יפתחו זאת תחת החברות המפוקחות ללא כל עלות, ידוע לי על כמה קהילות שעברו לחברות הנ"ל.
אני לא מקשיב לקווי נייעס
ואף לא ארצה שילדיי יקשיבו
אך למה לחסום את הקו המשפחתי
המערכת הקהילתית ועוד ועוד
אין דין ואין דיין!?!?
אין בקרה מה חוסמים ומה לא?
אולי יחסמו את הטלפון הביתי שלך
היות ובזק מפעילים מערכות ללא בקרה
וכן הם נותנים שירותי אינטרנט קלוקלים
אם חשוב לך קו משפחתי תקים קו כזה במערת כשרה העומדת בכללי ועדת הרבנים.
יש לי כיום מערכת מכירות ומענה אנושי וכל מיני דברים
שאין לי אלטרנטיבה בשום חברה אחרת!!!
וכמו שאמרתי
גם בזק מפעילים כל מיני קווים
אז לכן תלחם חזק - ראש בראש עם בזק
ותחסום את כ-ל הצרכנים המסכנים של בזק

מה אני אשם שיש לימות המשיח צרכנים מקולקלים?

ולידיעתך יש גם בחברות שמאושרות ע"י וועדת הרבנים יש כל מיני מערכות שיש שם תוכן פסול!!!!!!!
אלא ההבדל הוא שהוועדה חוסמת רק את הקווים הפסולים הללו - במידה ומישהו דיווח להם
אבל להבדיל - בחברת ימות המשיח - הוועדה חוסמת כל קו טוב
אילו הוועדה הייתה חוסמת אך ורק את הקווים הפסולים של ימות המשיח ומשאירה את הנקיים - אז היה מציין
הבעיה היא שהם עושים את ההפך - (אולי המטרה שלם היא שכולם יראו איזה קווים פסולים יש לימות המשיח - ואצלם אין)


שאר לעמו
הודעות: 3710
הצטרף: 05 נובמבר 2017, 08:55
נתן תודה: 586 פעמים
קיבל תודה: 1144 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי שאר לעמו » 24 ינואר 2019, 23:59

אהרן דוד כתב: כן קיבלו הסכמה, לא קיבלו הסכמה, מהיכן אתה יודע, זה לא מענין! לענ"ד כל אדם שיראת השם בקרבו רוצה שהם יטפלו בדבר הנורא הזה וצריך לחזק ידם ולא להרפותם.
נ.ב אין בתמכיתי במאבק בימות המשיח שום הסכמה לפעילות הכללית של ועדת הרבנים ובמידה ואכן יש שם התנהלות שאינה רויה בתחומים אחרים יש לעורר עליהם ולפתור אותם מי.ד אך את המלחמה ב"ימות המשיח" צריך לחזק !!!!!!!!!
ריבוי סימני הקריאה לא משנים את המציאות.
אתה יכול גם לחפוץ להלחם בבית הדפוס שמדפיס את העיתון היומי החרדי אותו אתה קורא, משום שהוא מדפיס גם דברים פסולים.
לפי מה שקראתי באשכולות השונים פה, אין כיום מציאות אנטרלטיבית סבירה להודעות וואטסאפ, וקוי תוכן חרדיים יעודיים, שנהפכו לחלק מהרגלי התקשורת המקובלת (פעם לרובם גם טלפון בבית לא היה, רק ציבורי ברחוב.. זה לא רלוונטי).
להלחם בהם כי לא נוח לך שהם מספקים גם פלטפורמה לקווי נייעס שאינך אוהב (וגם אני שונא!) זה לשרוף את בית הדפוס שמדפיס הכל.
מי שחושב שהם עושים עוולה שיתבע אותם.. (מה זה עניני, וזה לא הנושא. רק שלא יקבל מהשופט הוצאות משפט ושכר טרחת עו"ד של התנבעת, משום שתבעם על לא כלום..)

למעשה, מהנסיון ב'ימות המשיח' ישנה אפשרות לחסום כל מה שרוצים, ולצמיתות.

[עבודת הקודש של הוועדה לתקשורת (ואגב, היא לא עבודה הדורשת טיפול מיוחד - זה נוסע מכח האינרציה של הותיקים שהקימו אותה) נעשית במקביל לעבודה שאיננה קודש, אלא כזו הנחשבת כהתערבות פוליטית ומחוצפת.
ואין המטרה מקדשת את האמצעים. וניתן לפתור את הבעיה הזו במלחמה עקבית נגד ההתנהלות, כגון לפטר בגין שימוש חורג בסמכויות וכיו"ב.
אם תשאל אותי אישית, הם לא ישנים טוב בלילה, לאור האשכולות הללו. אבל זה לא מפסיק, צריך לפטר אותם ולארגן הכל מחדש. ואני מניח שזה מה שיקרה לאור הלחץ העצום, והעצומה שמונה כבר למעלה מ-36,000 איש בוגרים].

סמל אישי של משתמש

דוד ריזל (הפרסומאי)
הודעות: 1433
הצטרף: 05 פברואר 2017, 12:10
נתן תודה: 901 פעמים
קיבל תודה: 495 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי דוד ריזל (הפרסומאי) » 25 ינואר 2019, 01:08

חכימא דיהודאי כתב:אינני יודע מה האינטרס שלך, אבל גדולי ישראל מכל החוגים צריכים להסכים לחסימה של קוים שאינם בעיית צניעות כי רק זה הוא המונופול היחיד עליו הם קבלו סמכות ממרן הגריש"א.
דוקא בזמן מרן הגרי"ש מופיע במטרות הועדה שלא יהיו קווי תוכן ושטלפונים ישמשו לשיחות בלבד, אז מה אתה רוצה מבעיות צניעות?
תעודת רישום 2005 - ועדת הרבנים לענייני תקשורת (ע-ר).pdf
גדולי ישראל לא חתומים על תעודה זו.
ולא היא תוכיח על מטרתם בהקמת עמותה זו. אם תוכל להעלות את מכתבם של גדולי ישראל ושל רבני הוועד מהם נוכל ללמוד מה הם רצו לחסום.


חכימא דיהודאי
הודעות: 255
הצטרף: 22 ינואר 2019, 06:56
נתן תודה: 93 פעמים
קיבל תודה: 58 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי חכימא דיהודאי » 25 ינואר 2019, 06:25

נבשר כתב:אם מדברים גלויות אשמח לדעת מה המחזור הכספי של העמותה, הועדה הזאת, כמה כסף יש שם בשנה, ומי משלם ומי לא, וכמה שכר "הרבנים" שם, וכן העד"ח.
זה מה שהשגתי
דוח חמשת מקבלי השכר 2016 - ועדת הרבנים לענייני תקשורת (ע-ר).pdf
דוח מילולי 2016 - ועדת הרבנים לענייני תקשורת (ע-ר).pdf
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.


חכימא דיהודאי
הודעות: 255
הצטרף: 22 ינואר 2019, 06:56
נתן תודה: 93 פעמים
קיבל תודה: 58 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי חכימא דיהודאי » 25 ינואר 2019, 06:35

מי שיש לו בעיות יכול לפנות לועדת הרבנים - פניות הציבור <v5381858@gmail.com‏>


אהרן דוד
הודעות: 61
הצטרף: 25 אוגוסט 2017, 13:23
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי אהרן דוד » 25 ינואר 2019, 09:51

שאר לעמו כתב:
אהרן דוד כתב: כן קיבלו הסכמה, לא קיבלו הסכמה, מהיכן אתה יודע, זה לא מענין! לענ"ד כל אדם שיראת השם בקרבו רוצה שהם יטפלו בדבר הנורא הזה וצריך לחזק ידם ולא להרפותם.
נ.ב אין בתמכיתי במאבק בימות המשיח שום הסכמה לפעילות הכללית של ועדת הרבנים ובמידה ואכן יש שם התנהלות שאינה רויה בתחומים אחרים יש לעורר עליהם ולפתור אותם מי.ד אך את המלחמה ב"ימות המשיח" צריך לחזק !!!!!!!!!
ריבוי סימני הקריאה לא משנים את המציאות.
אתה יכול גם לחפוץ להלחם בבית הדפוס שמדפיס את העיתון היומי החרדי אותו אתה קורא, משום שהוא מדפיס גם דברים פסולים.
לפי מה שקראתי באשכולות השונים פה, אין כיום מציאות אנטרלטיבית סבירה להודעות וואטסאפ, וקוי תוכן חרדיים יעודיים, שנהפכו לחלק מהרגלי התקשורת המקובלת (פעם לרובם גם טלפון בבית לא היה, רק ציבורי ברחוב.. זה לא רלוונטי).
להלחם בהם כי לא נוח לך שהם מספקים גם פלטפורמה לקווי נייעס שאינך אוהב (וגם אני שונא!) זה לשרוף את בית הדפוס שמדפיס הכל.
מי שחושב שהם עושים עוולה שיתבע אותם.. (מה זה עניני, וזה לא הנושא. רק שלא יקבל מהשופט הוצאות משפט ושכר טרחת עו"ד של התנבעת, משום שתבעם על לא כלום..)

למעשה, מהנסיון ב'ימות המשיח' ישנה אפשרות לחסום כל מה שרוצים, ולצמיתות.

[עבודת הקודש של הוועדה לתקשורת (ואגב, היא לא עבודה הדורשת טיפול מיוחד - זה נוסע מכח האינרציה של הותיקים שהקימו אותה) נעשית במקביל לעבודה שאיננה קודש, אלא כזו הנחשבת כהתערבות פוליטית ומחוצפת.
ואין המטרה מקדשת את האמצעים. וניתן לפתור את הבעיה הזו במלחמה עקבית נגד ההתנהלות, כגון לפטר בגין שימוש חורג בסמכויות וכיו"ב.
אם תשאל אותי אישית, הם לא ישנים טוב בלילה, לאור האשכולות הללו. אבל זה לא מפסיק, צריך לפטר אותם ולארגן הכל מחדש. ואני מניח שזה מה שיקרה לאור הלחץ העצום, והעצומה שמונה כבר למעלה מ-36,000 איש בוגרים].
מצטער דבריך הם בגדר דמוגגיה זולה, המשל לא דומה לנמשל, זה שבית דפוס מדפיס עיתונים חילונים עבור ציבור חילוני אין זה מעניני, אך זה שמערכת קוי תוכן שולחת למספר הכשר שלי מידי יום צינטוקים של קוי מידע ועיתונים חילוניים לבית המוגן שלי שאני חפץ שישמר בטהרתו ושלא יכנסו בו קוי תוכן שאני וילדי יקשיבו להם [יש לי בת בסמינר שכל היום מקבלת לאחד הפלאפונים בבית צינטוקים מקוי מידע ולמרות כל הפצרותי וובקשתתי מימות המשיח אני ממשיך לקבל מהם צינטוקים וכשאני פונה אליהם אני נתקל בתשובות מתחמקות] בהם אני ילחם, והייתי נלחם גם אם הייתי מקבל בתיבת הדואר ביחד עם המודיע עיתון ידיעות אחרנות [אל תבהל מההשואה היא די דומה].


davd
הודעות: 12
הצטרף: 24 ינואר 2019, 00:16
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 21 פעמים
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי davd » 25 ינואר 2019, 10:50

חכימא דיהודאי כתב:מי שיש לו בעיות יכול לפנות לועדת הרבנים - פניות הציבור <v5381858@gmail.com‏>
פניתי כבר יותר מפעם אחת, אין שם שום מענה, אין שם שום התייחסות.
גם בטלפון וגם במייל וגם אישית לחברי לעסקנים


יהודי
הודעות: 3658
הצטרף: 06 מרץ 2016, 13:14
נתן תודה: 518 פעמים
קיבל תודה: 780 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי יהודי » 25 ינואר 2019, 11:11

אם היה לי כח וזמן הייתי מארגן החתמה נגד ימות המשיח בעצמם, ומנסה להגיע איתם לבית משפט שישלמו על כל עגמת הנפש שהם עושים.
כל הענין הזה כאן להציג את הארגון המתועב הזה כטלית שכולה תכלת ולהכפיש את ועדת הרבנים (שאינני מכיר את עניינם) הוא דמגוגיה של אנשים אינטרסנטים שכנראה עושים לביתם על חשבון עגמת הנפש שהציבור משלם.


שאר לעמו
הודעות: 3710
הצטרף: 05 נובמבר 2017, 08:55
נתן תודה: 586 פעמים
קיבל תודה: 1144 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי שאר לעמו » 25 ינואר 2019, 11:47

אהרן דוד כתב: מצטער דבריך הם בגדר דמוגגיה זולה, המשל לא דומה לנמשל, זה שבית דפוס מדפיס עיתונים חילונים עבור ציבור חילוני אין זה מעניני, אך זה שמערכת קוי תוכן שולחת למספר הכשר שלי מידי יום צינטוקים של קוי מידע ועיתונים חילוניים לבית המוגן שלי שאני חפץ שישמר בטהרתו ושלא יכנסו בו קוי תוכן שאני וילדי יקשיבו להם [יש לי בת בסמינר שכל היום מקבלת לאחד הפלאפונים בבית צינטוקים מקוי מידע ולמרות כל הפצרותי וובקשתתי מימות המשיח אני ממשיך לקבל מהם צינטוקים וכשאני פונה אליהם אני נתקל בתשובות מתחמקות] בהם אני ילחם, והייתי נלחם גם אם הייתי מקבל בתיבת הדואר ביחד עם המודיע עיתון ידיעות אחרנות [אל תבהל מההשואה היא די דומה].
שוב, התלהמות כאן אינה במקומה.
קח הרגע את שפורפרת הטלפון וחייג כמו שהדריכוך בפורום ולא יבואו לך צינתוקים. כמו שאני עשיתי.
זה שאתה רוצה שביתך יישמר בטהרה כפי שאתה רוצה (וכפי שיראים רבים רוצים), זה לא אומר שקוי הנייעס הם בגדר 'הרחק מן הכיעור''. נכון הם לא חינוכיים, אך זו לא בסמכותה של וועדה לתקשורת. אילו הוועדה היתה מורכבת מאנשים ראויים, ולא היו מנצלים את זה לחסום קוים לפי אג'נדה שלהם - מה טוב, ומשלא כך. ראוי 'לטפל' בהם.

אם אכן בקשת לחסום ולא חסמו תחסום את כל הקשר עמם (זה הולך ובדוק), או לחילופין שלח מכתב התרעה מעו"ד ב-200 ש"ח, וזה יעבוד! מותר לך גם לתבוע אותם בגין זה. אני בעד.
רק אמור נא לי: למה בביתי, שלא נותקו כליל הצינתוקים מוואטסאפ משפחתי וכדומה, מעולם לא היו צינתוקים של קווי נייעס, ולא שמענו על זה בביתינו מעולם. אני הוא החריג ??

וזו תשובה גם ל'יהודי'


אהרן דוד
הודעות: 61
הצטרף: 25 אוגוסט 2017, 13:23
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 26 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי אהרן דוד » 25 ינואר 2019, 13:40

שאר לעמו כתב:
אהרן דוד כתב: מצטער דבריך הם בגדר דמוגגיה זולה, המשל לא דומה לנמשל, זה שבית דפוס מדפיס עיתונים חילונים עבור ציבור חילוני אין זה מעניני, אך זה שמערכת קוי תוכן שולחת למספר הכשר שלי מידי יום צינטוקים של קוי מידע ועיתונים חילוניים לבית המוגן שלי שאני חפץ שישמר בטהרתו ושלא יכנסו בו קוי תוכן שאני וילדי יקשיבו להם [יש לי בת בסמינר שכל היום מקבלת לאחד הפלאפונים בבית צינטוקים מקוי מידע ולמרות כל הפצרותי וובקשתתי מימות המשיח אני ממשיך לקבל מהם צינטוקים וכשאני פונה אליהם אני נתקל בתשובות מתחמקות] בהם אני ילחם, והייתי נלחם גם אם הייתי מקבל בתיבת הדואר ביחד עם המודיע עיתון ידיעות אחרנות [אל תבהל מההשואה היא די דומה].
שוב, התלהמות כאן אינה במקומה.
קח הרגע את שפורפרת הטלפון וחייג כמו שהדריכוך בפורום ולא יבואו לך צינתוקים. כמו שאני עשיתי.
זה שאתה רוצה שביתך יישמר בטהרה כפי שאתה רוצה (וכפי שיראים רבים רוצים), זה לא אומר שקוי הנייעס הם בגדר 'הרחק מן הכיעור''. נכון הם לא חינוכיים, אך זו לא בסמכותה של וועדה לתקשורת. אילו הוועדה היתה מורכבת מאנשים ראויים, ולא היו מנצלים את זה לחסום קוים לפי אג'נדה שלהם - מה טוב, ומשלא כך. ראוי 'לטפל' בהם.

אם אכן בקשת לחסום ולא חסמו תחסום את כל הקשר עמם (זה הולך ובדוק), או לחילופין שלח מכתב התרעה מעו"ד ב-200 ש"ח, וזה יעבוד! מותר לך גם לתבוע אותם בגין זה. אני בעד.
רק אמור נא לי: למה בביתי, שלא נותקו כליל הצינתוקים מוואטסאפ משפחתי וכדומה, מעולם לא היו צינתוקים של קווי נייעס, ולא שמענו על זה בביתינו מעולם. אני הוא החריג ??

וזו תשובה גם ל'יהודי'
ניסתי מספר פעמים בדרך האמורה לא עבד, פניתי למוקד שלהם דחו אותי בקש, מה לא עשיתי, דרך אגב גם לי יש קו נוסף שבו אני לא מקבל צינטוקים ללא שעשיתי כל פעולה כנראה שהם לא יודעים ממנו או משהו אחר, ולענין טענותיך הם ממוחזרים שוב ושוב וכבר אמרתי אין זה עניני מה בסמכות הועדה ומה לא, ולא אתה או אני נקבע זאת, מה שברור אני כאדם מן הישוב ועוד רבים שדברתי עמם רוצים למגר את תופעת קווי הנייעס והעומדים בראש המערכת הלא הם ימות המשיח, אם אפשר בהידברות מולם מוטב ואם לאו מלחמה בכל הכוח, נגד מי שנותן את המספר שלי ומפעיל את אותם הקוים הממכניסים לי בעל כורחי שוב ושוב חומרים פסולים לביתי מבצרי תיבת נח בדור המבול, אלחם על כך כל שבאפשרותי ויכולתי!
שבת שלום


davd
הודעות: 12
הצטרף: 24 ינואר 2019, 00:16
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 21 פעמים
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי davd » 25 ינואר 2019, 14:39

"ניסתי מספר פעמים בדרך האמורה לא עבד, פניתי למוקד שלהם דחו אותי בקש, מה לא עשיתי"

מעניין שרק לך זה לא עובד, כאמור אני אישית שלחתי כמה אנשים לעשות את זה והלך להם מצוין, אני יודע שהם מבקשים הוכחה שאתה בעלי הקו (בקשה לגיטימית, הרי מחר יבוא משיהו וינתק משהו אחר....), ע"י חשבונית, אבל אם אתה שולח להם את הכל, הם חוסמים אותך לבקשתך, (אני אישית לא עשיתי את זה, כאמור שלחתי כמה אנשים לעשות את זה, וזה הלך להם מצוין).


"אין זה עניני מה בסמכות הועדה ומה לא"

למי שלא סובל מכך אכן אין זה מעניינו, אבל למי שסובל מכך באופן כ"כ חמור, וודאי שזה מעניינו, ולדאבונינו 83000 איש סובלים מכך....


זקן ויושב בישיבה
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי זקן ויושב בישיבה » 25 ינואר 2019, 14:51

אהרן דוד כתב: מצטער דבריך הם בגדר דמוגגיה זולה, המשל לא דומה לנמשל, זה שבית דפוס מדפיס עיתונים חילונים עבור ציבור חילוני אין זה מעניני, אך זה שמערכת קוי תוכן שולחת למספר הכשר שלי מידי יום צינטוקים של קוי מידע ועיתונים חילוניים לבית המוגן שלי שאני חפץ שישמר בטהרתו ושלא יכנסו בו קוי תוכן שאני וילדי יקשיבו להם [יש לי בת בסמינר שכל היום מקבלת לאחד הפלאפונים בבית צינטוקים מקוי מידע ולמרות כל הפצרותי וובקשתתי מימות המשיח אני ממשיך לקבל מהם צינטוקים וכשאני פונה אליהם אני נתקל בתשובות מתחמקות] בהם אני ילחם, והייתי נלחם גם אם הייתי מקבל בתיבת הדואר ביחד עם המודיע עיתון ידיעות אחרנות [אל תבהל מההשואה היא די דומה].
ולמה אף אחד לא נלחם במה שאני ואתה וכל אחד, מקבל מידי שבוע בתיבת דואר שלי ושלך חינמונים שנאסרו על ידי גדו"י, חומר מסוכן שכמובן איני רוצה שילדי יחשפו לזה, כל מיני כתבות טורים ודעות שנכתבים בידי לבלרים חרדקיי"ם למיניהם, וזה מחולק בכל הערים החרדיות ללא פוצה פה ומצפצף! אז מי שלא מפריע לו שבועונים וחינמונים כאלו גם קוי נייעס לא אמורים להפריע לו יותר. אחד מצטט את השני בערך.


יהודי
הודעות: 3658
הצטרף: 06 מרץ 2016, 13:14
נתן תודה: 518 פעמים
קיבל תודה: 780 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי יהודי » 25 ינואר 2019, 15:21

עוד איזה עבירות אתה מתיר לאלו שלא מפריע להם העלונים עליהם אתה מדבר.


זקן ויושב בישיבה
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי זקן ויושב בישיבה » 25 ינואר 2019, 16:13

יהודי כתב:עוד איזה עבירות אתה מתיר לאלו שלא מפריע להם העלונים עליהם אתה מדבר.
עיין בחינמונים ותקבל את התשובה.. תקבל היתר על צבא, על אקדמיה, תקבל היתר על אינטרנט, ועל עוד הרבה הרבה מעשים טובים.


פרלמן משה
הודעות: 946
הצטרף: 26 יוני 2017, 14:29
נתן תודה: 235 פעמים
קיבל תודה: 179 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי פרלמן משה » 26 ינואר 2019, 19:48

במחילה, יש אנשים שאפילו אם ועדת הרבנים לעניני תקשורת תחסום מדי יום את כל הקוים הכשרים למשך חצי שעה הם עדיין ילמדו זכות עליהם, אין מילים.
(חרגתי מהרגלי לנוכח התנהגות המטורפת של אותה וועדה שתלטנית, בתקוה לתיקון ראוי).


יהודי
הודעות: 3658
הצטרף: 06 מרץ 2016, 13:14
נתן תודה: 518 פעמים
קיבל תודה: 780 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי יהודי » 26 ינואר 2019, 20:32

אני לא מכיר את ועדת הרבנים, אבל אם מי שהיה מנגח אותם היו אנשים ראויים, היה יותר קל לשמוע את הטענות בצורה עניינית, ברגע שהצד כנגד הם הפושעים הידועים מזיקי הרבים הרוצים תמורת בצע ממון להמשיך להציק להטריד ולהפריע את מנוחתם של עם ישראל, קשה לדון את הדברים בצורה עניינית.


שאר לעמו
הודעות: 3710
הצטרף: 05 נובמבר 2017, 08:55
נתן תודה: 586 פעמים
קיבל תודה: 1144 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי שאר לעמו » 26 ינואר 2019, 22:04

אני מניח שאתה לא מגדיר את 38,000 איש שתמכו בעצומה נגדם, כ: "הפושעים הידועים מזיקי הרבים הרוצים תמורת בצע ממון להמשיך להציק להטריד ולהפריע את מנוחתם של עם ישראל" .. כעת ייקל יותר לדון בצורה ענינית..


משולש
הודעות: 30
הצטרף: 18 ינואר 2016, 14:30
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 13 פעמים
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי משולש » 26 ינואר 2019, 22:13

שאר לעמו כתב:אני מניח שאתה לא מגדיר את 38,000 איש שתמכו בעצומה נגדם, כ: "הפושעים הידועים מזיקי הרבים הרוצים תמורת בצע ממון להמשיך להציק להטריד ולהפריע את מנוחתם של עם ישראל" .. כעת ייקל יותר לדון בצורה ענינית..
א. אתה לא מעודכן במספר: 40,141.
ב. האם יש חברה בעולם שמחזיקה במספר ענק כזה של מאוכזבים משירותיה? בעשירית מזה כבר היו מעיפים את כל הקודקודים של החברה לצמיתות. ופה יש שקט ועולם כמנהגו נוהג. מצפצפים על ארבעים אלף לקוחות כאילו היו אבק.


חכימא דיהודאי
הודעות: 255
הצטרף: 22 ינואר 2019, 06:56
נתן תודה: 93 פעמים
קיבל תודה: 58 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי חכימא דיהודאי » 26 ינואר 2019, 22:26

משולש כתב:
שאר לעמו כתב:אני מניח שאתה לא מגדיר את 38,000 איש שתמכו בעצומה נגדם, כ: "הפושעים הידועים מזיקי הרבים הרוצים תמורת בצע ממון להמשיך להציק להטריד ולהפריע את מנוחתם של עם ישראל" .. כעת ייקל יותר לדון בצורה ענינית..
א. אתה לא מעודכן במספר: 40,141.
ב. האם יש חברה בעולם שמחזיקה במספר ענק כזה של מאוכזבים משירותיה? בעשירית מזה כבר היו מעיפים את כל הקודקודים של החברה לצמיתות. ופה יש שקט ועולם כמנהגו נוהג. מצפצפים על ארבעים אלף לקוחות כאילו היו אבק.
א. למעלה מ60% מהחותמים הם מתחת לגיל 18 בוודאות [מסתבר שיותר], זה כאלה שלא נותנים להם ללכת לרופא שיניים לבד...
ב.בכל ווצאפ משפחתי או קהילתי הם מכניסים בפתיח הודעה על העצומה שבשביל לצאת ממנה צריך להקיש כך וכך עד שאתה חותם ואתה משוחרר לחיים ולשלום.
ג.יש מספר גדול יותר של לקוחות ימות המשיח שזועמים על ההתנהלות שלהם.


פרלמן משה
הודעות: 946
הצטרף: 26 יוני 2017, 14:29
נתן תודה: 235 פעמים
קיבל תודה: 179 פעמים
יצירת קשר:
סטטוס: לא מחובר

Re: האם מותר להגיש עתירה בבית משפט נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

שליחה על ידי פרלמן משה » 26 ינואר 2019, 23:00

אני לא חתמתי על העצומה למרות שהנני זועם נגד הועדה, כי מנגד איני בא לתמוך בפעולות שאיני יודע טיבם, אבל עצם החוצפה והעזות של הועדה השפלה הזאת מעידה על חרפת מצב הציבור החרדי באר"י, שאין עסקנים הדואגים נאמנה למען הציבור, אחרת איך יתכן חסימת קוים נחוצים גם פרטיים כבשטח הפקר ואין למי לפנות, (לפני איום על דין תורה אין תגובה בכלל, וגם אח"כ הזלזול אינו פוסק גם בלשכת ביה"ד, בלי מניעה להפרת פסק הדין), ועוד כהנה וכהנה, ועוול זה לא נעשה כלפי אחד ושניים, רק כלפי המוני יראים וחרדים למהדרין, מחמת הנהגה משתוללת ומופרעת חסרת כל בדיל אחריות וכובד ראש, מה שמביא לסיכום כי הרבנים נכשלו כן כן הרבנים נכשלו! חד משמעית! ומסרו ענין זה לידים זדוניות בבלעדיות מוחלטת, והציבור שכל כך ציפה לשינוי לטובה בנושא הטכנולוגיות המסוכנות, קרא הידד ואצו רצו כסומים להסכים להשתלטות חסרת רסן זו, ומשלם מחיר כבד.
מעל במה זו תצא הקריאה לכל החברים שבידם לפעול בדבר, להפקיע את סמכות ועדה פושעת זו מכל וכל, טרם יתקבל היתר מרבנים לעזוב את הקומה הכשרה לגמרי!!!

נעול הנושא הקודםהנושא הבא
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

חזור אל “עזרה ושיתופי מידע בנושאים כלליים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 2 אורחים