זהירות - גזל שינה!!!

אשרי העם

משתמש ותיק
תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים, וכל שכן וכל שכן - ק"ו בן בנו של ק"ו - הסרטון המצורף בזה.

לראות ולהזדעזע, לאן הגענו, מדוע לא חושבים על האחרים.

אך באשכול זה לא רק להזהיר ולהודיע באנו, אלא לתת, להציע ולהעלות פתרונות, רעיונות, ועצות, למי שיש כיצד כל הצדדים יבואו על סיפוקם על הצד היותר טוב! הצג קובץ מצורף _נקודה_למחשבה.mp4

אברהם עבד ה'

משתמש חדש
מזעזע!!!! יפה עשה הרב שליט"א שהעלה את הנושא הכאוב הזה שלא מדברים עליו ואולי צריך להגביל את השעות, אם יש למישהוא רעיון שיתן פה

אברך

משתמש ותיק
חלק א׳ ממעל אמר:
מה רואים שם?
אחד מעורר שכיום בעידן חתונות הקורונה הנערכות במקומות פתוחים, לפעמים עלולים להכשל בגזל שינה.

יעקב שלם

משתמש ותיק
הפתרון הוא
א. קצת יותר אכפתיות לשני הצדדים
ב. להתחיל ולסיים את החתונות האלה מוקדם

חלק א׳ ממעל

משתמש ותיק
כבר הי׳ לעולמים בכנס התעוררות שמרן הגר"נ קרליץ זללה"ה דיבר ובסוף הקריא מכתב שקיבל שביקשו ממנו לעורר על הרעש שנוצר לשכנים משבע ברכות ואז הוא זעק - איך אפשר להיות צר עין כ"כ, השכן שלך עורך שמחה

יוסי 2

משתמש ותיק
חלק א׳ ממעל אמר:
כבר הי׳ לעולמים בכנס התעוררות שמרן הגר"נ קרליץ זללה"ה דיבר ובסוף הקריא מכתב שקיבל שביקשו ממנו לעורר על הרעש שנוצר לשכנים משבע ברכות ואז הוא זעק - איך אפשר להיות צר עין כ"כ, השכן שלך עורך שמחה
סליחה, אבל ההשוואה ממש לא נכונה, יש הבדל גדול בין שכן שעורך שבע ברכות אחת ל..
לבין מנהל בית ספר שהחליט לעשות 'חסד' עם חתנים וכלות ועל הדרך להרוויח כמה גרושים על חשבון שכנים שמתברר להם למפרע שהם גרים מול אולם שמחות שאין לו אפילו קירות ותקרה לחפות על הרעש...

חלק א׳ ממעל

משתמש ותיק
אם זה המצב אז אתה צודק (אבל אני לא שוכח שעכשיו חופש ולא יזיק לאף א׳ לישון קצת מאוחר)

יוסי 2

משתמש ותיק
חלק א׳ ממעל אמר:
אם זה המצב אז אתה צודק (אבל אני לא שוכח שעכשיו חופש ולא יזיק לאף א׳ לישון קצת מאוחר)
עדיין זה לא תירוץ שעכשיו חופש, אם תחשוב על משפחה עם כמה זאטוטים שקופצים להוריהם כל היום על הראש (כי אין לאן לצאת בקורונה) ובסוף היום כשההורים משועים לקצת שקט מתחיל הריקודים באולם ממול והילדים כבר שכחו מה זה מיטה...

אברהם עבד ה'

משתמש חדש
חלק א׳ ממעל אמר:

וחוץ מזה אם תרא האת הסרטון אז תבין שהוא מספר שם על יהודי אלמן ודכדו' שהתירוץ לישון מאוחר לא שייך כאן וכן גרים שם מבןגרים (מידיעה9

חלק עליון תַחתִית