תוכן ענינים - סידור גופן לפי בחירה אישית

ברוך שאמר

משתמש רשום
מאחר שבעבר כ"כ נעזרתי כאן ע"י אנשים מדהימים !!! וטובי לב שטרחו לבוא לעזרתי ולסייע לי כשנתקעתי באמצע כתיבה - כעת רציתי לדעת - האם מישהו מהאנשים הטובים כאן אולי יודע איך אני מסדר ומתאים גופן לפי בחירה אישית בתוך התוכן ענינים - כעת זה עובד באופן כזה שאני יכול לשנות את רק את סוג הגופן אבל בלי יכולת להוריד או להוסיף הדגשה - אלא א"כ אני אכתוב את הכותרת עצמה בתוך המסמך באופן כזה - לדוגמא לא מודגש - רק אז - אני יוכל לקבל טקסט לא מודגש בתוכן ענינים - וזה אני לא רוצה -כי אני מעדיף שהכותרות בתוך הטקסט יהיו מודגשות.

בקיצור - איך אני מנטרל את התוכן הענינים לגמרי מהגופנים שבתוך הטקסט ?

fantian

משתמש ותיק
ברוך שאמר אמר:
מאחר שבעבר כ"כ נעזרתי כאן ע"י אנשים מדהימים !!! וטובי לב שטרחו לבוא לעזרתי ולסייע לי כשנתקעתי באמצע כתיבה - כעת רציתי לדעת - האם מישהו מהאנשים הטובים כאן אולי יודע איך אני מסדר ומתאים גופן לפי בחירה אישית בתוך התוכן ענינים - כעת זה עובד באופן כזה שאני יכול לשנות את רק את סוג הגופן אבל בלי יכולת להוריד או להוסיף הדגשה - אלא א"כ אני אכתוב את הכותרת עצמה בתוך המסמך באופן כזה - לדוגמא לא מודגש - רק אז - אני יוכל לקבל טקסט לא מודגש בתוכן ענינים - וזה אני לא רוצה -כי אני מעדיף שהכותרות בתוך הטקסט יהיו מודגשות.

בקיצור - איך אני מנטרל את התוכן הענינים לגמרי מהגופנים שבתוך הטקסט ?
יש כמה דרכים, אחת מהם היא
הפניות>תוכן עניינים>תוכן עניינים מותאם אישית
יש כפתור בצד שמאל למטה של "אפשרויות"
להסיר את ה v ב"בנה תוכן עניינים מסגנונות"

נ.ב. ישנן דרכים הרבה יותר מתקדמות (לעצב את כל תוכן העניינים בכמה לחיצות כפתור), אבל זו נראית לי הפשוטה ביותר

ברוך שאמר

משתמש רשום
פותח הנושא
הרב @fantian [שם מעניין ...] זה לא פעם ראשונה שאתה בא לעזרתי - יישכ' עצום !!!

הפתרון הנ"ל עוזר רק לסוג הגופן, אבל לא מסייע לי להוריד את ההדגש מהגופן, יש לכבודו מושג - מדוע ? [יכול להיות בגלל שיש קטעים מועתקים בתוך המסמך ?] אני מאוד אשמח לתשובתך ולעזרתך !!

fantian

משתמש ותיק
ברוך שאמר אמר:
הרב @fantian [שם מעניין ...] זה לא פעם ראשונה שאתה בא לעזרתי - יישכ' עצום !!!

הפתרון הנ"ל עוזר רק לסוג הגופן, אבל לא מסייע לי להוריד את ההדגש מהגופן, יש לכבודו מושג - מדוע ? [יכול להיות בגלל שיש קטעים מועתקים בתוך המסמך ?] אני מאוד אשמח לתשובתך ולעזרתך !!
אין לי מושג מדוע, אבל אני יצרף לך סרטון של אפשרות מתקדמת יותר לעיצוב תוכן עניינים
שים לב שמה שכתוב כ - TOC 1 - זה כותרת מספר 1, ומה שכתוב - TOC 2 - זה כותרת מספר 2 וען הלאה
  הצג קובץ מצורף איך מעצבים תוכן עניינים.wmv

ברוך שאמר

משתמש רשום
פותח הנושא
הרב @fantian היקר שביקרים, אתה בעל חסד אמיתי, ולא נמאס לך לסייע לי !! עזרת לי מאוד ויישכ' גדול ! 

הערה - העיצוב החדש מחזיק מעמד עד ש ... לוחצים על עדכון תוכן ענינים ... יש לכבודו מושג מדוע ?

ברוך שאמר

משתמש רשום
פותח הנושא
הרב @fantian התחלתי לחשוב שאולי אין בכלל אופציה כזו  לסדר גופן לא מודגש בתוכן עניני אוטומטי, אלא רק בידני [עד שלוחצים על עדכון תוכן ענינים] ? 

fantian

משתמש ותיק
ברוך שאמר אמר:
הרב @fantian התחלתי לחשוב שאולי אין בכלל אופציה כזו  לסדר גופן לא מודגש בתוכן עניני אוטומטי, אלא רק בידני [עד שלוחצים על עדכון תוכן ענינים] ? 
זה לא אמור להיות בעיה. (אני די בטוח שאם הייתי ליד המחשב הייתי פותר את זה בפחות זמן מאשר בלהסביר על גבי פורום)
מ"מ תעשה מחדש תוכן עניינים "מותאם אישית" (לא ידני) ושם תלחץ על "שינוי" תבחר את רמת הכותרת, בחלון שנפתח תלחץ שוב על שינוי, ושם תעצב את זה.
אם זה יעבוד לך תמחק אח"כ את התוכן עניינים הישן.
אצלי זה עובד מצוין...

חלק עליון תַחתִית