שינוי מקום "הפס המפריד" ב - וורד

ברוך שאמר

משתמש רשום
ה"פס המפריד" בין גוף הטקסט ל - הערות שוליים "זז" לי משום מה לצד שמאל. איך אני מחזיר אותו ימינה ?

וכן איך אני יוצר רווח בין ה"פס" הנ"ל לשורה הראשונה של הערות שוליים [בכל המסמך] בלי שישפיע על הרווחים בכל ההערות שוליים שבמסמך [מלבד השורה הראשונה בכל עמוד] ?

image.png

fantian

משתמש ותיק
ברוך שאמר אמר:
ה"פס המפריד" בין גוף הטקסט ל - הערות שוליים "זז" לי משום מה לצד שמאל. איך אני מחזיר אותו ימינה ?

וכן איך אני יוצר רווח בין ה"פס" הנ"ל לשורה הראשונה של הערות שוליים [בכל המסמך] בלי שישפיע על הרווחים בכל ההערות שוליים שבמסמך [מלבד השורה הראשונה בכל עמוד] ?

image.png

עריכה של הפס המפריד נעשית על ידי תצוגת טיוטה, תצוגה>טיוטה ואז ללחוץ על אחד מההערות השולים, בחלון שיפתח אפשר לבחור ב "מפריד הערות שוליים" שם אפשר לערוך ולשנות את הפס המפריד כאוות נפשך.
כדי להחליף מצד שמאל לימין יש ללחוץ על ctrl + shift הימניים בדווקא. (השמאליים יחזירו את זה לשמאל).
מקווה שהובנתי

ברוך שאמר

משתמש רשום
פותח הנושא
fantian אמר:
מקווה שהובנתי

הובנת מאוד !!! יישכ' עצום על הטרחה ועל האכפתיות לאחרים !!!

אולי כבודו יודע גם את הפתרון לשאלה השניה ששאלתי ?

ברוך שאמר

משתמש רשום
פותח הנושא
יישכ' עצום !!! זה כ"כ הפריע לי, וכעת הכל בא על מקומו בשלום, ממש תודה רבה.

כיון שכב' מבין טוב בהנ"ל, אולי ילמדני כיצד אני יוצר רווח בין ה"פס" הנ"ל לשורה האחרונה של גוף הטקסט ?

fantian

משתמש ותיק
ברוך שאמר אמר:
יישכ' עצום !!! זה כ"כ הפריע לי, וכעת הכל בא על מקומו בשלום, ממש תודה רבה.

כיון שכב' מבין טוב בהנ"ל, אולי ילמדני כיצד אני יוצר רווח בין ה"פס" הנ"ל לשורה האחרונה של גוף הטקסט ?

באותו הדרך (אתה נכנס למצב טיוטה), ועושה אנטר לפני הפס.

על כל פנים

משתמש ותיק
עילוםשם אמר:
יש כאן תוסף לעיצוב הערות, עיין כאן: https://ketertorah.co.il/graphics/%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%99-%D7%A2%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93-%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%9F-%D7%9B%D7%AA%D7%A8-%D7%AA%D7%95%D7%A8%D7%94/

מה עושה התוסף הזה? הערות רציפות?

עילוםשם

משתמש חדש
על כל פנים אמר:
עילוםשם אמר:
יש כאן תוסף לעיצוב הערות, עיין כאן: https://ketertorah.co.il/graphics/%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%99-%D7%A2%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93-%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%9F-%D7%9B%D7%AA%D7%A8-%D7%AA%D7%95%D7%A8%D7%94/

מה עושה התוסף הזה? הערות רציפות?
לא, אבל הוא פותר הרבה בעיות אחרות, הוא גם עושה חלונות, ועובד איתם. ראה: image.png

גבריאל פולארד

משתמש ותיק
fantian אמר:
ברוך שאמר אמר:

image.png

עריכה של הפס המפריד נעשית על ידי תצוגת טיוטה, תצוגה>טיוטה ואז ללחוץ על אחד מההערות השולים, בחלון שיפתח אפשר לבחור ב "מפריד הערות שוליים" שם אפשר לערוך ולשנות את הפס המפריד כאוות נפשך.
כדי להחליף מצד שמאל לימין יש ללחוץ על ctrl + shift הימניים בדווקא. (השמאליים יחזירו את זה לשמאל).
מקווה שהובנתי
יש גם דרך לעשות זאת בלי לעבור למצב טיוטה (למי שמצב טיוטה משגע אותו).
1) לפתוח את התאמה אישית של רצועת הכלים

2) ליצור סרגל כלים מותאם אישית חדש

3) להוסיף אליו את הפקודה "הצג מפריד הערות שוליים" שנמצאת ב"כל הפקודות"

רוצה בתשובה

משתמש רשום
על כל פנים אמר:
מה זה עושה שאי אפשר לעשות בוורד הרגיל?

זה ממש מוסיף בלי להשוות! אגב יש כבר גירסה חדשה, עם תיקון באג של וורד, שלא היה אפשר לראות את הרגפיקה בעיצוב מפריד ההערות - למי שמבין על מה מדובר, אז בגירסה החדשה יש הכנסת גרפיקה מתוקנת בנושא זה.
חוץ מזה, זכור לי שיש עוד כמה כפתורי פונקציות חדשות.

חלק עליון תַחתִית