פורום לתורה - תנאי שימוש

ברוך הבא ל"פורום לתורה"!

בעת הגישה אל “פורום לתורה” (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “פורום לתורה”, “https://www.tora-forum.co.il”), אתה מסכים לציית לתנאים הבאים. אם אינך מסכים לציית לכל התנאים הבאים, אנא אל תיגש ו/או תשתמש ב־“פורום לתורה”. אנו יכולים לשנות תנאים אלו בכל זמן נתון ונשקיע את מירב מאמצינו כדי לידע אותך, אך יהיה זה נבון מצידך לסקור תנאים אלו בקביעות כחלק מהשימוש המתמשך ב־“פורום לתורה”. אתה מסכים לציית לתנאים אלו כאשר הם מעודכנים.

אתה מסכים לא לשלוח שום דבר הנוגד את רוח ההלכה, התורה והיהדות, או כל חומר אחר אשר אינו מוסכם על כל הציבורים התורניים בארץ ובתפוצות, בדגש על "כל".

אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת במדינה שלך, במדינה בה “פורום לתורה” מאוחסנת או בחוק הבינלאומי.

אם תעשה זאת תוביל את עצמך לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט אם זה יראה לנו דרוש. כתובות ה־IP של כל ההודעות נשמרות כדי לעזור בכפיית תנאים אלו.

אתה מסכים של“פורום לתורה” יש את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן נתון הנראה לנו מתאים.

אתה מסכים שכל המידע אשר אתה מזין יאוחסן בבסיס הנתונים. על אף שנעשה את כל אשר ביכולתינו, “פורום לתורה” לא ישא באחריות לכל ניסיון פריצה אשר יביא לחשיפת מידע.

פורום זה נפתח כתחליף לפורומים אחרים דוגמתו, שנחסמו ע"י חברות הסינון, היות ולא היתה רוח חכמים נוחה מהם. על כן, אנא דאג שפורום זה ישאר נקי מכל תוכן בלתי הולם, כך שיוכל להמשיך לשמש אותנו נאמנה. בקשתינו שטוחה, במידה ונתקלת בתוכן שכזה, אנא דווח על כך.

(הפורום שלנו מבוסס על phpBB (להלן “הם”, “אותם”, “שלהם”, “מערכת phpBB”, “www.phpbb.co.il”, “קבוצת phpBB”, “צוות phpBB הישראלי”) אשר הינה מערכת בולטיין המשוחררת תחת הסכם “רישיון ציבורי כללי v2” (להלן “GPL”) וניתנת להורדה דרך אתר www.phpbb.co.il. קבוצת phpBB אינה אחראית לכל מה שאנו מאפשרים ו/או לא מאפשרים בתור תוכן מורשה ו/או מנוהל. למידע נוסף לגבי phpBB, ראה: http://www.phpbb.co.il/).

בהצלחה וברכת התורה!


חזרה לעמוד הקודם